• Главная
  • Одразу три криворізькі ГЗК компанії Метінвест стали лідерами програми «Робочий побут»
Новости компаний
17:00, 17 августа

Одразу три криворізькі ГЗК компанії Метінвест стали лідерами програми «Робочий побут»

Новости компаний

За підсумками щорічної атестації підприємств компанії Метінвест з організації робочого побуту та благоустрою найвищу оцінку отримали Інгулецький, Північний і Центральний гірничозбагачувальні комбінати. Керівникам підприємств-переможців вручили «Соціальні атестати» і подарункові сертифікати на покращення побутових умов працівників.

Оцінювання рівня комфорту працівників та благоустрою територій проводили за декількома критеріями, серед яких запобігання поширенню коронавірусу на підприємствах, забезпечення засобами індивідуального захисту та дотримання температурного та питного режимів. Комфорт у експлуатації та естетичний вид будівель – кабінетів, коридорів, бань, санвузлів та кімнат прийому їжі. Схвалення комісії отримувало і бережливе ставлення до раніш відремонтованих об’єктів.

Одразу три криворізькі ГЗК компанії Метінвест стали лідерами програми «Робочий побут», фото-1

Північний комбінат відзначили  за  ощадливе ставлення до відремонтованих приміщень, налагоджену співпрацю з клінінговою компанією та гарну організацію питного режиму. Серед кращих практик Центрального ГЗК  - висока якість доріг  на промисловому майданчику, наявність зелених зон та оформлення фасадів будівель. На Інгулецькому ГЗК особливо відмітили комплексний підхід до виконання ремонтних робіт в адміністративно-побутових приміщеннях, застосування методу прихованих комунікацій водопроводів, тепло та електромереж,  а також збереження у відмінному стані попередніх ремонтів.

Одразу три криворізькі ГЗК компанії Метінвест стали лідерами програми «Робочий побут», фото-2

«Інгулецький ГЗК системно дбає про створення достойних умов для своїх працівників. Це прямий вклад в ефективність їхньої роботи на виробництві, у лабораторіях та кабінетах. Чистота, комфорт, гарне освітлення, питна вода є простими, але дуже важливими для кожного робітника речами. Щоб створити належні умови праці та побуту на комбінаті ремонтуємо приміщення, замінюємо комунікації та ретельно доглядаємо за тим, що вже створено задля комфорту працівників», - розповів генеральний директор Інгулецького ГЗК Олександр Герасимчук.

Одразу три криворізькі ГЗК компанії Метінвест стали лідерами програми «Робочий побут», фото-3
Одразу три криворізькі ГЗК компанії Метінвест стали лідерами програми «Робочий побут», фото-4
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#кривойРог #новости #0564ua #метинвест #улучшение условий труда #робочий побут
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...