• Главная
  • Інгулецький ГЗК підтримує майбутніх гірників
Новости компаний
11:00, 12 августа

Інгулецький ГЗК підтримує майбутніх гірників

Новости компаний

Цього навчального року на Інгулецькому ГЗК компанії Метінвест пройшли оплачувану виробничу практику 68 студентів Інгулецького фахового коледжу Криворізького національного університету. Молодь працювала у цехах підприємства і опановувала на практиці майбутні професії.

У Інгулецькому коледжі  студенти отримують основні спеціальності  гірничодобувної галузі: відкрита розробка і збагачення корисних копалин, експлуатація та ремонт гірничого обладнання та автоматичних пристроїв, прикладна екологія. Щороку студенти четвертого курсу проходять на ІнГЗК практику з отримання робітничої професії, технологічну і переддипломну.

Інгулецький ГЗК підтримує майбутніх гірників, фото-1

«Ми надаємо молоді можливість на практиці розібратися в особливостях обраної спеціальності, впевнитися у правильності зробленого вибору. Від того, як ми зможемо зацікавити майбутніх фахівців і передати любов до професії залежить, які робітники приєднаються до команди Метінвесту завтра. Ми прагнемо, аби на Інгулецький ГЗК приходили кваліфіковані молоді спеціалісти з розумінням специфіки виробництва і свого функціоналу, допомагаємо розвивати профільні напрямки викладання, підтримуємо дуальну освіту», - зазначив генеральний директор ІнГЗК Олександр Герасимчук.

Інгулецький ГЗК підтримує майбутніх гірників, фото-2

Інгулецький комбінат дбає про умови, в яких навчаються студенти фахового коледжу. За підтримки підприємства тут відремонтовані кабінети, оснащені лабораторії, створений полігон гірничого обладнання. Студентів, які мають високу успішність, а також беруть активну участь в освітніх програмах та кейс-чемпіонатах Метінвесту,  компанія заохочує стипендіями.

«Завдяки партнерській підтримці комбінату студенти коледжу нині мають унікальну технічну базу, відремонтовані профільні аудіторї. Комбінат надає можливість знайомитися з підприємством впродовж навчання. Завдяки допомозі ІнГЗК наші випускники цілком адаптовані до виробництва, і підприємство отримує кваліфікованих фахівців з достатнім багажем знань», - підкреслила директорка Інгулецького коледжу Алла Шолох.

Інгулецький ГЗК підтримує майбутніх гірників, фото-3
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#кривойРог #новости #0564ua #метинвест #ингулецкий гок #ингок #подготовка кадров #дуальное обучение
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...