• Главная
  • У Метінвесті додатково заохочують вакцинованих працівників
Новости компаний
17:00, 3 августа

У Метінвесті додатково заохочують вакцинованих працівників

Новости компаний

 На підприємствах компанії Метінвест триває активна фаза безкоштовної вакцинації працівників в межах державної програми імунізації населення. Першу дозу вакцини вже отримали більше 9 000 співробітників компанії та членів їх сімей, більше 1 000 - повністю вакцинувались.

Керівництво компанії вдячне всім, хто виявив бажання вакцинуватися, за відповідальне ставлення до свого здоров’я, здоров’я колег та близьких. У Метінвесті впевнені, що імунізація - найефективніший спосіб захистити себе та оточуючих від небезпечного захворювання. Вона максимально знижує ризики зараження коронавірусом і поширення COVID-19, мінімізує ризики ускладнень у випадку інфікування і одночасного захворювання в осінньо-зимовий період сезонним грипом і COVID-19.

У Метінвесті додатково заохочують вакцинованих працівників, фото-1

«Вакцинація – це ваш внесок у стабільну роботу вашого підприємства і свого підрозділу, адже колективна імунізація дозволяє попередити масову відсутність працівників на робочих місцях через хворобу під час сезонних сплесків ГРВІ, грипу та коронавірусу. Вакцинація – це також важливий крок до колективного імунітету в Україні», - йдеться у зверненні до працівників компанії Метінвест.

У Метінвесті додатково заохочують вакцинованих працівників, фото-2

Керівництвом компанії прийнято рішення про додаткове заохочення вакцинованих співробітників. Тим, хто отримав дві дози вакцини, буде надано три додаткових дні до щорічної оплачуваної відпустки.

Що робити зі страхом перед вакцинацією розповіла Катерина Булавінова, медична експертка ЮНІСЕФ: «Найголовнішим для людей має залишатися те, що всі вакцини, які схвалені до використання ВООЗ, є ефективними та безпечними. Зараз всі суперечки абсолютно ні до чого, бо коронавірус дуже сильно б'є по різних вікових групах. Він б'є вже. І взагалі немає часу чекати».

У Метінвесті додатково заохочують вакцинованих працівників, фото-3

Медична експертка ЮНІСЕФ говорить, що вакцина не змінює ДНК, вона не впливає ні на ваших нащадків, ні на вас. Єдине, що робить вакцина різними способами - вона вчить вашу імунну систему ефективно відповідати на коронавірус.

У Метінвесті додатково заохочують вакцинованих працівників, фото-4
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#кривойРог #новости #0564ua #метинвест #COVID-19 #коронавирус #вакцинация
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...