• Главная
  • Розвиток Карпівської тергромади: Метінвест продовжує реалізацію соціальних проєктів
Новости компаний
13:00, 23 июля

Розвиток Карпівської тергромади: Метінвест продовжує реалізацію соціальних проєктів

Новости компаний

На території Карпівської територіальної громади в Широківському районі продовжують реалізовувати проєкти, які спрямовані на покращення соціальної інфраструктури та створення комфортних умов проживання для місцевих мешканців. Фінансову підтримку в рамках меморандуму надає Інгулецький ГЗК за координації ГО «Криворізька фундація майбутнього».

На території Карпівської ТГ розташовано 26 сіл із загальною чисельністю населення в понад 6500 чоловік. Інгулецький ГЗК – основне місце роботи жителів, тож, створення комфортних умов для своїх співробітників та членів їхніх родин для Інгулецького комбінату у пріоритеті.

«Інгулецький ГЗК продовжує підтримувати територіальні громади, де проживають наші працівники та їхні родини. Минулого року ми підписали меморандум із Карпівською та Широківською громадами, за яким виконуються роботи з благоустрою і втілюються екологічні ініціативи. Для нас важливо підтримувати сільські райони - створювати всі умови для комфортного проживання дорослих та дітей», - зазначив Олександр Герасимчук, генеральний директор Інгулецького ГОКу компанії Метінвест.

Вже до початку нового навчального року сільський клуб Карпівської громади отримає друге життя. Завдяки сприянню ІнГЗК оновлять покрівлю площею в 1 000 м². Клуб є центром культурного життя в селі, де мешкає трохи більше 300 чоловік.

Ремонтні роботи виконали також і в будівлі Андріївського дитячого садочку. Із настанням холодів працівники та маленькі вихованці можуть відчути комфорт та безпеку, адже ремонт покрівлі з утепленням стель наразі завершено.

«Дуже важливо, що ми вирішуємо соціально-важливі питання для громади разом. Інгулецький комбінат проводить роботи по заміні покрівлі клубу, ми ж, зі свого боку, виконали проєкт ремонту фасаду. Наразі тривають ремонтні у клубі, вже відремонтували кімнату, куди можуть прийти діти та позайматися. Впевнений, громада оцінить позитивні зміни», - зазначив Андрій Клименко, перший заступник Карпівського сільського голови.

Підтримка ідей та починань мешканців Карпівської ТГ завжди знаходить підтримку з боку керівництва Інгулецького ГЗК. Координує процес реалізації соціальних проєктів та надає експертизу задля швидкого та дієвого кінцевого результату громадська організація «Криворізька фундація майбутнього».

Розвиток Карпівської тергромади: Метінвест продовжує реалізацію соціальних проєктів, фото-5

«Співпраця з Карпівською громадою триває не один рік. За цей час за вже відремонтовали дороги, придбали автобуси для вирішення проблем транспортного сполучення із містом. Капітально відремонтовали будинки культури та медичні заклади. Разом з компанією Метінвест ми підтримуємо соціальні програми розвитку громади. Така підтримка розширює можливості, дає змогу втілювати проєкти, на які не передбачено бюджетне фінансування громади», - прокоментувала Олена Лещенко, директорка ГО «Криворізька фундація майбутнього».

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#кривойРог #новости #0564ua #метинвест #помощь громадам #Ингулецкий ГОК #Карповская ОТГ
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...