• Главная
  • В Україні завершилось навчання педагогів за лідерською програмою STEAM-CAMP
Новости компаний
09:00, 2 июля
1

В Україні завершилось навчання педагогів за лідерською програмою STEAM-CAMP

Новости компаний

Криворізькі педагоги разом із колегами із Маріуполя та Запоріжжя завершили навчання за програмою STEAM-CAMP. Освтіній проєкт реалізували у партнерстві громадських організацій «Криворізька фундація майбутнього», «Фонд розвитку Маріуполя», «Запоріжжя. Платформа спільних дій». Фінансову підтримку для реалізації надала компанія Метінвест.

В рамках проєкту для 500 вчителів точних наук (математики, фізики, хімії та інформатики) з Маріуполя, Запоріжжя та Кривого Рогу провели навчальні модулі, зустрічі з експертами та екскурсії на промислові підприємства Метінвесту.

«Сьогодні наші діти живуть в надзвичайно мінливому цифровому світі, де на перший план виходять такі навички як уміння працювати з даними, обробляти і аналізувати інформацію, креативний підхід із креативним мисленням. Не менш важливою залишається і творча реалізація дитини в процесі її навчання. Для компанії Метінвест це важливо. І сьогодні ми бачимо, як вчителів знайшли в собі сили для того, щоб стати викладачами нової формації. Ми віримо у проєкт і вважаємо, що на сьогоднішній день в Україні немає аналогів цієї лідерської програми», - зазначив Олександр Вишняков, директор департаменту регіонального розвитку компанії Метінвест.

STEAM підхід - це не тільки метод навчання, а й спосіб мислення, який змінює погляд на навчання і освіту. На думку експертів, основна ідея STEAM підходу полягає у дуальній значимості практики та теоретичних знань – набуті знання одразу використовують у навчальному процесі.

Лідерська програма стартувала на початку року. Навчання складалося з п'яти тематичних модулів у різних форматах. Після завершення програми педагоги, які пройшли навчання, зможуть обмінюватися своїм досвідом і напрацюваннями для ефективного залучення школярів у вивченні математики, фізики, хімії та інформатики. І як результат – очікування зростання відсотка успішного складання ЗНО з точних дисциплін і вибір подальшого навчання у профільних навчальних закладах за технічними спеціальностями. Зі свого боку компанія Метінвест буде мотивувати студентів, що обрали точні науки в рамках проєкту та планують залишитися працювати на підприємствах компанії.

«Навчання за такою програмою потрібно було починати 15 років тому. Наше місто технічно розвивається, і підприємства нашого міста чекають людей, які мають відповідну освіту. А освіта не буде сучасною, якщо немає сучасної школи. Тому сьогодні саме вчителі точних наук повинні готувати нове покоління випускників шкіл. Це дуже цікаво для будь-якого вчителя та учня і дуже важливо для розвитку Кривого Рогу», - розповіла Алла Шепілко, директорка криворізької гімназії №95, учасниця навчальної програми.

До фіналу STEAM-CAMP вчителі розробили більше 400 інтегрованих уроків, в яких використовували отримані під час навчання знання. Педагоги відзначають, що завдяки участі в програмі, отримали цінну інформацію і вже почали застосовувати інноваційний навчальний контент.

«Індивідуальний підхід – основа якісного викладання. Тож, ми використовували його для реалізації програми STEAM-CAMP. Протягом п’яти місяців найкращі ментори країни надавали нашим вчителям діджитал-інструменти, розвивали soft skills, креативне мислення, лідерські якості і все для того, щоб у Кривому Розі зробити освіту цікавою та сучасною. Після завершення навчання наші педагоги стали іншими - впевненими у собі та креативними. Вони опанували ті інструменти, які допоможуть зробити уроки цікавими та закохати учнів у точні науки», - підкреслила директорка ГО «Криворізька фундація майбутнього» Олена Лещенко.

Основною відмінністю STEAM підходу є те, що діти отримують знання, які вони буквально «добувають» самостійно. А для того щоб учні хотіли це робити, їх необхідно зацікавити, змінити підходи та зрости професійно самим педагогам.

Новий навчальний рік криворізькі педагоги, випускники проєкту STEAM-CAMP, розпочнуть із новими освітніми програмами з використанням STEAM інструментів.

В Україні завершилось навчання педагогів за лідерською програмою STEAM-CAMP, фото-11
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#кривойРог #новости #0564ua #метинвест #помощь педагогам #STEAM-CAMP #криворізька фундація майбутнього #олена лєщенко
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Показывать новый комментарий:
внизу вверху
Небайдужий мешканець
2 июля, 19:31
"діти живуть в надзвичайно мінливому цифровому світі, де на перший план виходять такі навички як уміння працювати з даними, обробляти і аналізувати інформацію, креативний підхід із креативним мисленням...." Можливо тому 31% і не подолав поріг ЗНО з математики. А навіщо якісь там математики, хвізики, хімії? Головне "уміння працювати з даними"! Що тобі дали - з тим і працюй! Краще ввести в школах обов'язковий курс "КВН". В Верховну Раду по різному потрапляють - хто з крісла водія, хто зі сцени КВНа, хто з жомової ями, хто з ліж... еееееее.... Ні-ні, все, мовчу...
Объявления
live comments feed...