• Главная
  • На промислові підприємства Кривого Рогу шукають фахівців
Новости компаний
17:00, 1 июля

На промислові підприємства Кривого Рогу шукають фахівців

Новости компаний

Центр кар'єри Метінвест розпочав свою діяльність чотири роки тому, у квітні 2017 року. За цей період на підприємствах компанії у Кривому Розі знайшли роботу більше 2 000 фахівців. Сьогодні промисловці відчувають дефіцит робітничих кадрів, тож, менеджери ЦКМ щоденно оновлюють базу даних резюме та приймають заявки від здобувачів.

Компанія Метінвест пропонує надання постійних робочих місць з конкурентним рівнем заробітної плати та стабільними виплатами. Компанія турбується про кожного працівника, тому передбачила можливість індивідуального вибору благ та пільг у соціальному пакеті «Мій вибір». Серед популярних опцій: медичне страхування, путівки для сім'ї, путівки для дітей до таборів відпочинку, туристичні путівки вихідного дня та інше. Співробітники Метінвесту мають також широкі можливості для розвитку та росту – цьому сприяють чіткі кар'єрні моделі для кожної ролі та програми навчання та перенавчання.

На промислові підприємства Кривого Рогу шукають фахівців, фото-1

Сьогодні на підприємства у Кривому Розі запрошують фахівців за напрямками:

· Прохідник 4-5 розряду. Здійснює виконання всього комплексу робіт з проходження горизонтальних, похилих та вертикальних гірничих виробок. Виконує буріння шпурів та свердловин перфораторами, електросвердлами та пневмосвердлами. Розбирає підірвану породу.

· Водій навантажувача, зайнятий вантаженням гірничої маси в кар'єрі. Здійснює навантаження-розвантаження сипучих матеріалів, ґрунту на вантажний транспорт. Здійснює зачистку доріг, будівництво та очистку траншей, канав, дренажів. Будівництво та планування запобіжних валів.

· Машиніст крану автомобільного. Здійснює управління автомобільним краном вантажопідйомністю понад 22 т під час монтажних та демонтажних робіт середньої складності, а також робіт з навантаженням, розвантаженням та транспортуванням.

Поставити питання щодо запропонованих вакансій можна за номером телефону: 0 800 606 000 або написавши листа на електронну адресу: [email protected]

Нагадуємо, що офіс ЦКМ знаходиться за адресою: проспект Миру, 33.

Менеджери чекають на вас з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#кривойРог #новости #0564ua #метинвест #центр карьеры #трудоустройство #вакансии
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...