• Главная
  • Відпочинок на українському морі: скільки буде коштувати?
Новости компаний
15:00, 23 июня

Відпочинок на українському морі: скільки буде коштувати?

Новости компаний

Літній відпочинок на морі – мрія кожного українця, адже це не тільки насолода від перебування на пляжі та купання, але ще й оздоровлення. Про те, як боротися з лупою в домашніх умовах за допомогою морської солі розповість EVA Blog.

ScNJoClyqZIzDSDc-5-Z4gAKkn1Mv1SLdFz-GGRz6FgvJRZq3kvNIi6lm9RHRGxbu1rQ_Ze9J0pojU9FQJAWZYno3Hd4k5GYtI0U9K5P6o5XgQouCHoKLmCHCnpWeU52wqlBCs0z

Ціни на морських курортах 2021

До початку пандемії ціни на морський відпочинок зростали поступово і не суттєво, але ж у 2020 році кількість туристів збільшилася завдяки тим, хто звик відпочивати за кордоном. Великий попит призвів до того, що ціни збільшилися відразу на 20-30 відсотків, тобто якщо брати у середньому, то вартість добового перебування у готелі з харчуванням складала 1700-2000 грн. Що стосується сезону 2021, то такого зростання вже не буде, а невелике збільшення цін обумовлене оплатою комунальних послуг та іншими витратами власників. 

Відразу треба вказати, що чіткого поділу по вартості курортів в Україні немає, слід говорити про різний клас баз відпочинку та готелів.

Якщо казати про найдорожчі варіанти, то за добове перебування у стандартному двомісному номері одеського готелю треба віддати 5700 грн, якщо мова йде про Бердянськ та однокімнатній номер зі сніданком, то треба сплатити приблизно 4500 грн. 

Але ж є інші варіанті: так, у високий сезон у Затоці можна зупинитися у номері зі зручностями приблизно за 800 грн з людини. А у Бердянську за номер без зручностей (тобто з туалетом і душем на поверсі) треба сплатити 500 грн.

Коли їхати, щоб зекономити? 

Найкращі місяці для відпочинку на морському узбережжі в Україні – липень та серпень, саме в цей час ціни будуть найвищими. Знизяться вони в червні та вересні, приблизно на 20 відсотків, але цей показник буде залежати від попиту. Зниження відбувається в тому разі, якщо немає заповненості та попередніх бронювань.

Якщо купання в морі не є пріоритетним, то можно добре зекономити. В травні море буде ще холодним, а у вересні температура води буде залежати від погоди. Відпочинок може бути досить комфортним, якщо у вересні буде спостерігатися майже літня погода.

Великим попитом користується відпочинок в готелях, які працюють над сервісом, тобто встановлюють басейн, пропонують різноманітне якісне харчування та розважальну програму. Навіть у низький сезон відпочинок тут буде цікавити людей.

У Державному агентстві розвитку туризму передбачають збільшення внутрішнього туризму у цьому сезоні, адже у попередньому році мандрівники відкрили для себе неповторні місця Батьківщини. Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...