Інгулецький ГЗК продовжує масштабне озеленення житломасиву та заказника «Візирка»

Працівники Інгулецького ГЗК висадили 280 саджанців ялинок, ясенів та горіхів в рамках екологічної програми підприємства. Учасники акції озеленили вулицю Сонячну, що на мікрорайоні  Інгулець, дорогу, яка веде від житломасиву до комбінату, та заказник «Візирка». 

У екологічній акції взяли участь екологи, молодь та профспілковий комітет комбінату.

 «Молодь Інгулецького комбінату активно долучається до екологічних проєктів й ініціює власні. Минулоріч ми запустили «Зелений марафон», в рамках якого посадили деревця на проммайданчику комбінату, озеленили територію довкола будівлі ветеранської організації. Низку акцій з озеленення та прибирання сміття ми провели на заказнику «Візирка» - улюбленому місці відпочинку криворіжців та гостей міста. Наша мета - зберегти красу цієї унікальної місцевості, тому ми дбаємо про заповідник», - розповів представник комітету молоді Інгулецького ГЗК Роман Гупало.

За сприяння ІнГЗК на територію заказника випустили фазанів. А водойми – двічі зариблювали. Також розчистили берегову лінію та заасфальтували під’їзні шляхи. Комбінат проводить суботники та впорядковує прилеглу до заказника місцевість.

У квітні підприємство розпочало полив доріг мікрорайону Інгулець та найближчих сіл. Для цього розроблені спеціальні графіки та задіяно сім одиниць спецтехніки. Цьогоріч буде придбано ще три поливо-зрошувальні машини. За потреби підприємство орендує додаткові машини. Це сучасна техніка з об’ємом цистерни 32 м3, що дозволяє обробити до чотирьох кілометрів доріг.

Для зменшення пиління на підприємстві використовують різноманітні методи, залежно від особливостей території. Це і намивання сухих карт хвостосховища, і гірничо-технологічна рекультивація, і застосування еко-фіксатора PG-100.

 «Інгулецький ГЗК впроваджує екологічні заходи, завдяки яким вдається зменшити вплив на довкілля. Комбінат озеленює мікрорайон та проммайданчик,  застосовує нові технології, що доводять свою ефективність. Серед новацій підприємства – засівання хвостосховищ зерновими культурами. Також активно використовуємо культуральну рідину: суміш насіння ріпака та поживних компонентів», - підкреслив начальник відділу охорони навколишнього середовища Євген Бохонський.

Нагадаємо, у 2020 році криворізькі підприємства Метінвесту інвестували 8 мільярдів гривень на реалізацію екологічних ініціатив.


Жми кнопку "Нравится" и получай новости первым на Facebook
кривойРог новости 0564ua метинвест ингок ингулецкий гок экологическая программа озеленение пыдеподавление
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии