• Главная
  • Криворізькі педагоги опановують нові онлайн-інструменти завдяки проєкту STEAM-CAMP
Новости компаний
11:00, 29 марта

Криворізькі педагоги опановують нові онлайн-інструменти завдяки проєкту STEAM-CAMP

Новости компаний

Криворізькі педагоги продовжують навчання за проєктом STEAM-CAMP. Черговий освітній модуль був присвячений онлайн-платформам, які будуть корисними і під час дистанційних, і під час очних занять.

Проєкт STEAM-CAMP дає вчителям інструменти, що допомагають зробити навчання цікавішим, викладання матеріалу - доступнішим. Це дозволить підвищити інтерес школярів до точних наук, збільшити відсоток випускників, які складають ЗНО з таких дисциплін на 180 балів і більше, мотивувати їх вступати до технічних вишів. Проєкт реалізують громадські організації «Криворізька фундація майбутнього», «Фонд розвитку Маріуполя», «Запоріжжя. Платформа спільних дій» за фінансової підтримки компанії Метінвест.

«Педагоги-учасники STEAM-CAMP зацікавлені, мотивовані, вони отримують прикладні знання, які одразу можна використати при підготовці уроків. Наші модулі побудовані таким чином, що викладачі самі поринають в атмосферу нових підходів у навчанні. Учителі по-новому дивляться на процес викладання, на точні науки, а значить можуть заохотити учнів», - відзначила директорка ГО «Криворізька фундація майбутнього» Олена Лещенко.

Через пандемію коронавірусу всі навчальні заклади періодично працюють у дистанційному форматі. Це вимагає від вчителя пошуку нових підходів у роботі. Щоб рівень викладання не постраждав, ментори курсу запропонували нові інструменти, як от Toontastic 3D та Renderforest, а також відкрили більше можливостей вже відомих платформ - Zoom і Classroom.

«Зараз складно прогнозувати, наскільки довго триватимуть карантинні обмеження. Тому важливо навчити педагогів якісно працювати в нових реаліях. Сучасним учням замало презентацій, які складаються просто з тексту і картинки. А дистанційно складно утримати увагу школярів. Вирішити ці обидві непрості задачі допомагають онлайн-сервіси. Чим більше інструментів вчитель матиме, тим цікавішими будуть його уроки. А ще це чудова можливість показати, як з користю використовувати гаджети», - розповів ментор курсу Олександр Думишинець.

Попереду в учасників ще три навчальних модулі, які будуть присвячені комунікації з учнями та розвиткові навичок стратегічного, критичного та креативного мислення.

Криворізькі педагоги опановують нові онлайн-інструменти завдяки проєкту STEAM-CAMP, фото-7
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#кривойРог #новости #0564ua #метинвест #помощь педагогам #STEAM-CAMP #криворізька фундація майбутнього #олена лєщенко
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...