• Главная
  • Перший набір студентів програми Master of Public Administration завершує навчання
Новости компаний
11:00, 18 марта

Перший набір студентів програми Master of Public Administration завершує навчання

Новости компаний

Цього тижня Кривий Ріг приймає слухачів програми Master of Public Administration (МРА). Управлінці на фінішній прямій і опановують передостанній модуль курсу. Він присвячений юридичним питанням.

Систему навчання для муніципалітетів МРА створив Метінвест. Цей проєкт – частина корпоративної соціальної відповідальності Групи.

Мета програми – допомогти різним містам України підготувати нове покоління міських управлінців, які зможуть ефективно керувати міським бюджетом, залучати інвестиції, реалізовувати проєкти для розвитку місцевих громад і підвищення якості життя містян. Сучасне навчання і перспективи побудувати кар'єру в рідних містах дозволять знизити відтік кваліфікованих фахівців і прогресивної молоді. До того ж на державному рівні здобути таку освіту в Україні неможливо.

У проєкті беруть участь представники кількох міст: Кривого Рогу, Маріуполя, Запоріжжя та Авдіївки.

Перший набір студентів програми Master of Public Administration завершує навчання, фото-1
Перший набір студентів програми Master of Public Administration завершує навчання, фото-2

«Ми розуміємо, що у нас не просто студенти, а діючі чи майбутні управлінці, які щодня мають змінювати свої муніципалітети. Тому нам потрібні були спікери, які будуть у своїх сферах сильнішими, компетентнішими за наших слухачів. Менторами курсу були екс-міністр регіонального розвитку Василь Куйбіда, екс-міністр економіки Павло Шеремета, кращі проектні менеджери, юристи й адвокати, комунікаційники. Вони показали студентам, що місто – це не просто збірник нормативних документів, які чиновники бачать щодня, а живий організм, котрий потрібно відчувати. Ми вчимось знаходити корисні рішення попри усі бюрократичні нюанси», - відзначила освітній керівник програми Олена Юзькова.

Новий проєкт вже має імениті відзнаки. Навчальна програма МРА посіла перше місце в конкурсі Глобального договору ООН «Партнерство заради сталого розвитку-2020» у категорії «Економічний розвиток». А її учасники вже використовують здобуті знання у своїй професійній діяльності.

Перший набір студентів програми Master of Public Administration завершує навчання, фото-3
Перший набір студентів програми Master of Public Administration завершує навчання, фото-4

«Програма знайомить з кращими кейсами розвитку міст України та Європи. А також дає інструменти для їхньої реалізації в наших муніципалітетах. Приміром, ми знайомились з досвідом ревіталізації промислових об’єктів Івано-Франківська. Для Кривого Рогу перетворення індустріальної спадщині на туристичні пам’ятки чи культурні центри є вкрай актуальним», - розповіла учасниця програми, директорка ГО «Криворізька фундація майбутнього» Олена Лещенко.

Перший набір студентів програми Master of Public Administration завершує навчання, фото-5
Перший набір студентів програми Master of Public Administration завершує навчання, фото-6

Слухачі вже опановували урбаністику, бюджетування, електронне врядування у містах, продовжують прокачувати лідерські навики. У червні відбудеться захист дипломних робіт. Особливість цього етапу – студенти мають втілити дипломні ідеї у життя у своїх містах.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#кривий ріг #новини #0564ua #метінвест #розвиток міст #Master of Public Administration
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...