• Главная
  • На ЦГЗК реалізували енергоефективний проєкт на фабриці огрудкування, - ФОТО
Новости компаний
13:00, 12 марта

На ЦГЗК реалізували енергоефективний проєкт на фабриці огрудкування, - ФОТО

Новости компаний

На Центральному ГЗК компанії Метінвест продовжують оновлювати обладнання для ефективного споживання енергії у виробництві.

Так, на фабриці огрудкування модернізували систему управління вентилятором обпалювальної машини. Завдяки переоснащенню комбінат заощаджує близько 30% електроенергії на його роботі. Проєкт реалізували в рамках співробітництва підприємства з енергосервісною компанією YASNO Efficiency.

На ЦГЗК реалізували енергоефективний проєкт на фабриці огрудкування,  - ФОТО, фото-1

Серед нововведень - автоматичне регулювання швидкості приводу вентилятора Д-4Б завдяки високовольтному частотному перетворювачу, який реагує на рівень розрядження в горні обпалювальної машини ОК-324. Раніше подачу повітря оператор регулював вручну. В рамках проєкту додатково змонтували системи пожежної охорони та кліматконтролю в приміщенні, де встановлено перетворювач частоти. Для керування вентилятором і нагляду за його роботою у диспетчерській встановили дистанційний пульт.

Встановлення перетворювача частоти зменшило споживання електроенергії, забезпечило плавний пуск електродвигуна вентилятору без додаткових навантажень на агрегат, а також збільшило ресурс експлуатації обладнання.

На ЦГЗК реалізували енергоефективний проєкт на фабриці огрудкування,  - ФОТО, фото-2

«На ЦГЗК ми системно впроваджуємо інноваційні технології у виробництві. Це підвищує енергоефективність технологічного обладнання, зменшує собівартість готової продукції комбінату та забезпечує безпечні умови праці на кожному робочому місці. Це вже восьмий енергосервісний проєкт, який було впроваджено в межах співробітництва комбінату з YASNO Efficiency», – пояснює генеральний директор Центрального ГЗК Дмитро Шевчик.

Нагадаємо, раніше на Центральному ГЗК вже встановили частотно-регульовані приводи на насосах збагачувальної фабрики. Модернізували освітлювальні системи на фабриках підприємства, чим покращили освітлення робочих місць співробітників. На шахті ім. Орджонікідзе створили компресорну станцію з системою рекуперації тепла.

На ЦГЗК реалізували енергоефективний проєкт на фабриці огрудкування,  - ФОТО, фото-3
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#кривойРог #новости #0564ua #метинвест #цгок #центральный гок #модернизация #энергосбережение
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...