• Главная
  • Учасники проєкту STEAM-CAMP побували на промислових підприємствах
Новости компаний
09:00, 4 марта

Учасники проєкту STEAM-CAMP побували на промислових підприємствах

Новости компаний

Освітня програма STEAM-CAMPмає на меті дати педагогам нові інструменти для цікавого викладання точних дисциплін. Один з таких – подивування. Організатори використали такий підхід у роботі з учасниками. І першим сюрпризом став візит вчителів на криворізькі підприємства Метінвесту.

Проєкт STEAM-CAMP спрямований на більш якісне викладання точних дисциплін: фізики, хімії, математики та інформатики. У підсумку школярі мають обирати саме ці предмети для складання ЗНО і отримувати на тестуванні 180 балів і більше. А відтак – вступати на технічні спеціальності й працевлаштовуватись за фахом. Найбільшим роботодавцем для «технарів» є компанія Метінвест. Тож педагоги-учасники побачили перші робочі місця та практичне застосування теоретичних знань своїх учнів.

«Будні педагога – це школа, уроки, зошити та журнали. А програма STEAM-CAMP дає можливість професійно розвиватись і отримати нові враження. Зазвичай на екскурсіях ми буваємо лише з учнями. Ця екскурсія -хороша нагода повністю зануритись в атмосферу виробництва, побачити, які робочі задачі стоятимуть перед молодими спеціалістами. Побачити на практиці, наскільки точні науки важливі у житті», - поділилась враженнями вчителька інформатики гімназії №127 Вікторія Шпітко.

Проєкт STEAM-CAMP реалізують громадські організації «Криворізька фундація майбутнього», «Запоріжжя. Платформа спільних дій», «Фонд розвитку Маріуполя». Фінансову підтримку надає компанія Метінвест.

«Професійне становлення розпочинається ще у школі, де діти отримують базові знання з профільних дисциплін. І на вчителя покладена велика відповідальність: не просто дати знання, а зацікавити дисципліною, допомогти зрозуміти предмет. Лідерська освітня програма STEAM-CAMP допоможе у цьому. Ми дамо педагогам сучасні інструменти для викладання, допоможемо їм фахово зростати. І також мотивуватимемо, надихатимемо та дивуватимемо, щоб цей запал вони могли передати дітям», - зазначила директорка ГО «Криворізька фундація майбутнього» Олена Лещенко.

Учасники вже подолали перший навчальний модуль, який був присвячений лідерству в сучасній школі. На черзі ще чотири зустрічі різної тематики.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#кривойРог #новости #0564ua #метинвест #помощь педагогам #STEAM-CAMP #криворізька фундація майбутнього #олена лєщенко
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...