• Головна
  • Винагорода за ідеї: Метінвест запрошує студентів долучитись до проєкту M.Student CHAMP
Новини компаній
15:00, 29 січня 2021 р.

Винагорода за ідеї: Метінвест запрошує студентів долучитись до проєкту M.Student CHAMP

Новини компаній

Триває реєстрація на участь в освітній програмі M.Student CHAMP. Долучитись можуть студенти старших курсів професійно-технічних та вищих навчальних закладів.

Для цього слід заповнити реєстраційну форму на сайті  Реєстрація триває до 8 лютого 2021 року.

M.Student CHAMP пропонує учасникам розв’язати реальні виробничі задачі. А відтак – відточити свої навички, познайомитись з досвідченими спеціалістами, застосувати теоретичні знання на практиці й знайти додаткову мотивацію для подальшого навчання і працевлаштування.

Кейси для роботи розподілені за напрямками: виробництво, технологія та якість, інжиніринг, автоматизація, фінанси, персонал. Повний перелік можна знайти на сайті проєкту M.Student CHAMP. Щоб долучитись до програми, учасники мають проживати у Кривому Розі, мати 18 років на момент завершення чемпіонату та навчатись за спеціальністю, яка відповідає напрямку кейсу. 

«Сьогодні популярними залишаються професії економіста та юриста. Утім ринок праці перенасичений цими фахівцями і затребуваними є технічні спеціальності.  Тому важливо познайомити майбутніх працівників з тим, які задачі на них чекають, показати перше робоче місце. Кейс-чемпіонат – це можливість на практиці застосувати здобуті під час навчання знання, побачити можливості професійного становлення та кар’єрного зростання та отримати винагороду за свої знання», - підкреслила регіональна менеджерка Центру кар’єри Метінвест Марина Пояркова.

Криворізькі студенти вже ставали учасниками чемпіонату з вирішення кейсів гірничої справи. У 2019 році до вирішення виробничих задач долучились студенти дев’яти навчальних закладів. Всі фіналісти чемпіонату отримали пріоритетне працевлаштування на підприємства Метінвесту, а також сертифікати на суму 5000 грн. Переможці ж – грошові призи від 10 000 грн до 30 000 грн.


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кривойРог #новости #метинвест #поддрежка студентов #M.Student CHAMP
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...