• Головна
  • Криворізьких педагогів запрошують на навчання у STEAM-CAMP
Новини компаній
13:00, 27 січня 2021 р.

Криворізьких педагогів запрошують на навчання у STEAM-CAMP

Новини компаній

У Кривому Розі завершується реєстрація педагогів шкіл та середніх спеціальних закладів для навчання у всеукраїнській освітній програмі STEAM-CAMP. У нашому місті проєкт реалізує громадська організація «Криворізька фундація майбутнього» при фінансовій підтримці компанії Метінвест.

Програма допоможе педагогам оволодіти сучасними методиками викладання, підвищити професійний рівень та заохотити школярів до вивчення точних дисциплін. Протягом семи місяців викладачі розвиватимуть лідерські якості, навички комунікацій, працюватимуть з інформацією із застосуванням діджіталізаціі. Теорію зможуть закріпити на практиці, відвідавши сучасні промислові підприємства. Головна мета проєкту – підвищити престиж технічних професій та відсоток успішного складання зовнішнього незалежного оцінювання для вступу випускників до профільних вузів.

«Вибір професії школярів визначає не тільки їх долю, а й майбутнє країни. Якщо зараз не залучити молодь до вивчення технічних спеціальностей, то через десять-п'ятнадцять років ми відчуємо гострий дефіцит інженерів і технологів. Щоб підприємства країни розвивались і стабільно працювали, нам потрібні фахівці, які володіють певними знаннями в області хімії, фізики, математики. Тож, програма STEAM-CAMP зацікавить учнів точними науками. Метінвест реалізує багато освітніх проєктів для дітей. Цього разу до навчання запрошуємо вчителів», - відзначив директор з персоналу та соціальних питань Північного ГЗК Андрій Щербак.

Серед учасників програми - вчителька хімії Криворізької гімназії №46 Інна Ісаєва. Три роки вона самотужки вивчає технології STEAM та застосовує їх на практиці. Низку проєктів реалізувала з командою однодумців в гімназії та у Грін Хабі Тернівського району.

«Наука невід'ємно присутня в світі навколо нас. Технологія все більше і більше проникає в усі аспекти нашого життя. Інженерія використовується в проектуванні конструкцій доріг і мостів, в питаннях глобальних кліматичних змін і поліпшенні навколишнього середовища. STEAM - це найдієвіший інструмент у сучасній освіті, який допоможе дитині зрозуміти непростий і вкрай цікавий навколишній світ. Ми робимо перші кроки у цьому напрямку, та вже зараз можна сказати, що заняття із застосуванням сучасних елементів освіти цікаві та продуктивні. Вони заохочують дітей до командної роботи, гнучкого мислення, що так потрібне для успішного розвитку школярів. Буду рада приєднатися до проєкту, який допоможе отримати корисні знання та розпалити вогник мотивації у дітей», - відзначила Інна Ісаєва.

Навчання розпочнеться у лютому. По завершенню програми учасники зможуть обмінюватися досвідом і напрацюваннями з іншими вчителями Кривого Рогу.

Реєстрація вчителів точних дисциплін для участі у всеукраїнському освітньому проекті STEAM-CAMP триває до 31 січня. Заявку можна заповнити за посиланням

Номер телефону для довідок: +38 (097) 910 09 70.

Нагадаємо, освітня програма для вчителів STEAM-CAMP діє у Маріуполі, Запоріжжі та Кривому Розі. Її реалізують громадські організації «Криворізька фундація майбутнього», «Фонд розвитку Маріуполя», «Запоріжжя. Платформа спільних дій» за підтримки компанії Метінвест.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кривойРог #новости #0564ua #метинвест #поддержка педагогов #STEAM-CAMP
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...