• Головна
  • Метінвест сприятиме підготовці інженерних кадрів
Новини компаній
13:00, 26 січня 2021 р.

Метінвест сприятиме підготовці інженерних кадрів

Новини компаній

Криворізькі освітяни можуть долучитись до всеукраїнського проєкту STEAM-CAMP, мета якого підвищити рівень викладання інформатики, фізики, хімії та математики. Програма стартує одночасно у трьох містах: Кривому Розі, Маріуполі, Запоріжжі. Її реалізацію підтримує компанія Метінвест. У нашому місті програму координує ГО «Криворізька фундація майбутнього».

Сьогодні у світі спостерігається дефіцит спеціалістів технічних напрямків, попит на них росте набагато швидше, ніж на інші спеціальності. Відтак такий тип освіти стає все затребуванішим. Зменшити дефіцит «технарів» покликана програма STEAM-CAMP. Її мета – прокачати професійні навички вчителів, які викладають точні дисципліни. Щоб вони могли зацікавити більшу кількість дітей технічними науками.

 Компанія Метінвест не перший рік співпрацює з навчальними закладами. Серед партнерів-освітян – Інгулецький коледж. У закладі покращено матеріально-технічну базу, відкрито профільні аудиторії, а кращі студенти отримують іменні стипендії. Така підтримка допомагає заохочувати студентів до навчання, а відтак – і працювати за спеціальністю.

«Ми підтримуємо проєкт STEAM-CAMP і педагогічні ініціативи загалом, оскільки бачимо, що така робота плідна. Наприклад, завдяки впровадженню дуальної освіти студенти приходять на перше робоче місце підготовленими, з розумінням специфіки виробництва і свого функціоналу.  Як результат - за останні три роки 82 молодих спеціаліста, випускника Інгулецького коледжу, обрали першим робочим місцем ІнГЗК», - відзначив в.о. директора з персоналу та соціальних питань Інгулецького ГЗК компанії Метінвест Володимир Крот.

Про користь співпраці з промисловим підприємством, важливість професійного розвитку педагогів говорять і самі освітяни.

«Інгулецький коледж готує фахівців технічного профілю. А відтак STEAM-дисципліни – основа навчання. Ми зацікавлені в тому, щоб наші викладачі розвивались, підвищували свою майстерність. Адже завдяки сучасним, нестандартним підходам в освіті зростатиме інтерес студентів до навчання, підвищуватиметься рівень їхніх знань, вони ставатимуть більш конкурентноздатними на ринку праці», - підкреслила директорка Інгулецького фахового коледжу Алла Шолох.

Навчання за програмою STEAM-CAMP безкоштовне. Для участі у проєкті педагоги фізики, хімії, інформатики та математики повинні заповнити анкету за посиланням: https://cutt.ly/1hYRgQS. Поставити запитання можна за номером телефону: +38 (097) 910 09 70.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кривойРог #новости #0564ua #метинвест #поддержка педагогов #STEAM-CAMP
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...