За фінансової підтримки Метінвесту у криворізьких вишах відкриють вже третю кімнату матері та дитини

ГО «Криворізька фундація майбутнього» продовжує облаштовувати соціально значущі простори у вишах міста. Завершуються роботи у Державному університеті економіки та технологій. Фінансову підтримку для реалізації проєктів надала компанія Метінвест.

У ДУЕТ працює і навчається понад 120 студентів і викладачів, які мають дітей віком до трьох років. Тож облаштування спеціального приміщення для догляду за малюками є актуальним. У корпусі, що на вулиці Медичній, завершують внутрішнє оздоблення кімнати матері та дитини. Разом із місцем для догляду за немовлятами та ігровою зоною облаштують і санітарну кімнату. Корисний простір буде також інклюзивним.

«Минулоріч «Криворізька фундація майбутнього» підписала меморандум з трьома вишами міста. І створення кімнат матері та дитини – одна зі складових нашої співпраці. Чуйні до родин приміщення вже відкрили в Криворізькому національному університеті та у Криворізькому державному педагогічному університеті. Для кімнат ми придбали необхідні меблі та іграшки. Ми продовжимо співпрацю і зосередимось на впровадженні дуальної освіти та профорієнтаційній діяльності», - зазначила директорка ГО «Криворізька фундація майбутнього» Олена Лещенко.

кривойРог новости 0564ua метинвест фундація майбутнього елена лещенко кімнати матері та дитини
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии