• Головна
  • Криворізькі педагоги стануть учасниками Всеукраїнського освітнього проєкту
Новини компаній
18:00, 11 грудня 2020 р.

Криворізькі педагоги стануть учасниками Всеукраїнського освітнього проєкту

Новини компаній

У Кривому Розі презентували «Лідерську освітню програму для вчителів STEAM-CAMP».

Вона має на меті підвищити якість викладання точних дисциплін, розвиток професійних компетенцій вчителів, аби якомога більше випускників успішно складали ЗНО. Програма розрахована на педагогів трьох міст – Кривого Рогу, Маріуполя, Запоріжжя.

Програму STEAM-CAMP реалізують громадські організації Криворізька фундація майбутнього, Фонд розвитку Маріуполя, Запоріжжя. Платформа спільних дій разом з Українською академією лідерства за підтримки групи Метінвест та сприяння департаменту освіти і науки виконкому Криворізької міської ради.

Проєкт дасть талановитим педагогам нові інструменти для викладання, допоможе розвивати творчий потенціал школярів, сформує спільноту проактивних педагогів нової формації, які стануть взірцем для колег. «Кривий Ріг – промислове місто. І чимало молоді обирає технічні спеціальності. Однак сьогодні рівень знань українських школярів з математики, фізики, хімії, інформатики значно нижчий, ніж у їхніх ровесників за кордоном. Одна із задач проєкту STEAM-CAMР виправити ситуацію, адже саме точні науки є базою для професійного становлення фахівців технічного профілю. Задля цього ми пропонуємо вчителям прокачати свої скіли. У Кривому Розі до програми ми також залучили вчителів територіальних громад. Адже, як правило, у сільській місцевості ще менше можливостей для впровадження нових методів навчання. Тож важливо підтримати освітян, зацікавити школярів точними науками, підвищити рівень викладання. Все це допоможе дітям вступити до кращих технічних вишів», - розповіла директорка ГО Криворізька фундація майбутнього Олена Лещенко.

Лідерство в навчанні, сучасні методи викладання онлайн та офлайн, діджиталізація в школі, мислення та робота з інформацією, ефективна інформація для вчителя-лідера – такі теми чекають на учасників програми.

«Кожна програма, яку ми втілюємо навіть не один рік, відрізняється для кожної групи слухачів. Адже світ змінюється, змінюємось ми. Тож одна із задач проєкту STEAM-CAMР познайомити вчителів із сучасними методами роботи, дати інструменти, які допоможуть побудувати діалог з учнем, віднайти спільну мову. У підсумку ми плануємо створити ком’юніті вчителів. Адже разом легше впроваджувати зміни. Такі спільноти дають змогу обмінюватись досвідом, підтримувати професійні зв’язки і по завершенню навчання», - відзначила керівник формаційної програми Української академії лідерства Євгенія Матейчук.

Фінансову підтримку для реалізації програми надала компанія Метінвест, яка вже втілила низку освітніх ініціатив. Зокрема активно впроваджує дуальну освіту у школах, коледжах та вишах Кривого Рогу.

«Підготовка кадрів – складний і довготривалий процес. Компанія Метінвест системно займається цим питанням. Програми, які ми втілювали були спрямовані на учнів, студентів профільних вишів. Новий проєкт STEAM-CAMР зосередить увагу на шкільних вчителях, оскільки саме вони закладають основу майбутнього професійного становлення. Мотивованість педагогів, їхня заглибленість в дисципліни формує у дитини бажання вивчати предмет. Нове покоління росте в оточенні технологій, тому і якісне викладання точних дисциплін має бути невід’ємною частиною їхнього життя. Ми як роботодавці залюбки долучились до програми і готові допомагати як і з реалізацією ініціативи, так і з працевлаштуванням випускників технічних спеціальностей, адже виробництво – це не лише робітничі спеціальності. Затребувані й програмісти, й фахівці-інженери», - підкреслив генеральний директор Інгулецького ГЗК компанії Метінвест Олександр Герасимчук.

Взяти участь у навчальній програмі можуть педагоги профільних дисциплін (математики, інформатики, фізики, хімії), які працюють в школах та середніх спеціальних навчальних закладах. Для цього слід заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://cutt.ly/1hYRgQS. Потім експертна рада відбере близько 300 кращих вчителів, на яких чекатиме змістове та корисне навчання. Від компанії Метінвест вчителі, учні яких складуть ЗНО на високі бали за зазначеними дисциплінами та вступлять до технічних вишів Кривого Рогу, Маріуполя та Запоріжжя, отримають грошову винагороду, а студенти – іменні стипендії.

Учителі Кривого Рогу та громад можуть поставити запитання щодо участі у проєкті за номером телефону: +38 (097) 910 09 70.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кривойРог #новости #метинвест #STEAM-CAMP
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...