За підтримки компанії Метінвест в університетах Кривого Рогу відкривають кімнати матері та дитини

Вищі навчальні заклади Кривого Рогу долучилися до загальноєвропейської ініціативи «Університет, дружній до сім’ї». Для реалізації соціального проєкту у педагогічному університеті відкрили кімнату матері та дитини.

Тепер викладачі вишу та студенти, які мають дітей віком до трьох років, зможуть поєднати навчання або роботу з виконанням сімейних обов'язків. Фінансову підтримку проєкту надала компанія Метінвест. Координатором виступила громадська організація «Криворізька фундація майбутнього».

Кімната для тимчасового перебування дітей «Веселий вулик» розташована у приміщенні гуртожитку №3 Криворізького державного педагогічного університету. У комфортних умовах мама зможе змінити одяг або погодувати дитину під час навчального процесу або робочого дня. Яскраві іграшки, пеленальний столик, манеж – корисний простір облаштовано з урахуванням потреб батьків та маленьких дітей.

За підтримки компанії Метінвест в університетах Кривого Рогу відкривають кімнати матері та дитини, фото-1

«Це дуже важливий проєкт у контексті молодіжного середовища, яким є університет. Ми розуміємо, що студентський вік - це саме той вік, коли молодь починає створювати свої сім’ї, з’являються діти. Це великий виклик і навантаження на молодих батьків. Саме тому ми створюємо такі кімнати, аби полегшити життя молоді. Це кімната, де є все необхідне для молодої матусі, де вона зможе подбати про своє дитя. Це має велике соціальне значення», - зазначив Ярослав Шрамко ректор КДПУ.

За підтримки компанії Метінвест в університетах Кривого Рогу відкривають кімнати матері та дитини, фото-2
За підтримки компанії Метінвест в університетах Кривого Рогу відкривають кімнати матері та дитини, фото-3

Ремонтні роботи - штукатурні, малярні, роботи по фарбуванню стін, встановлення меблів та нанесення малюнків на стінах виконали силами студентів та викладачів вищого навчального закладу.

До кінця поточного року заплановано відкриття кімнат матері та дитини на базі Криворізького національного університету та Державного університету економіки та технологій. Проекти облаштування корисних просторів реалізовано в рамках Меморандуму ГО «Криворізька фундація майбутнього» про співпрацю та розвиток вишів.

«В рамках Меморандуму цього року ми ініціювали профорієнтаційний майданчик, де можемо підтримувати ідею дуальної освіти, студентів, вихователів, які їх навчають і профільні заклади, які дають фахівців для промислових підприємств Кривого Рогу. Також у планах - соціальний проєкт «Хостел» на базі гуртожитку педуніверситету. Це буде затишне місце для гостей нашого міста, які можуть відпочити у комфортних умовах. Ми підтримуємо ідеї створення корисних креативних просторів, проєкт «Кімната матері та дитини» - один з них», - зазначила Олена Лещенко, директорка ГО «Криворізька фундація майбутнього».

За підтримки компанії Метінвест в університетах Кривого Рогу відкривають кімнати матері та дитини, фото-4

Ілля Лисоконь, керівник молодіжного центру КДПУ, зазначив, що на 4 000 студентів університету і 700 штатних працівників – 10 відсотків мають дітей віком до трьох років.

«Педагогічний університет є соціально відповідальним представником перед громадою, своїми здобувачами освіти і співробітниками. Сьогодні є необхідність у місці, де матуся може поєднати гендерно рівні умови у здобутті освіти та материнства. Також у майбутньому з ініціативи ректора плануємо створити умови для дітей молодшого дошкільного віку на базі університету», - розповів Ілля Лисоконь.

Жми кнопку "Нравится" и получай новости первым на Facebook
кривойРог новости 0564ua метинвест партнерство КДПУ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии