К. Павлов: За програмою мера Ю. Вілкула із соціального захисту криворіжців у листопаді ще більше 7 тис мешканців отримають допомогу від міста

18 листопада на засіданні виконкому підтримані всі рішення соціального спрямування. У листопаді 7226 криворіжців отримають матеріальну допомогу з міського бюджету на загальну суму 12,6 млн грн. У Кривому Розі різні види соціальної допомоги з міського бюджету зараз отримує понад 140 тис криворіжців. За дорученням міського голови Юрія Вілкула, ведеться робота щодо суттєвого розширення підтримки криворіжців та впровадження додаткових програм для окремих категорій містян.

«У Кривому Розі продовжується системна робота із надання соціальної допомоги мешканцям. Ми продовжуємо підтримувати найбільш соціально незахищені категорії криворіжців, допомагаємо ветеранам та особам з інвалідністю, багатодітним сім'ям, чорнобильцям та афганцям. Жоден криворіжець не залишається без уваги та підтримки. Вже зараз нами з Юрієм Григоровичем прийнято рішення і ведеться робота над посиленням соціальної підтримки криворіжців наступного року, в тому числі – безкоштовний проїзд для всіх у комунальному транспорті та збільшення виплат з міського бюджету з п'ятисот до півтори тисячі гривень»,- зазначив Костянтин Павлов, член виконкому. 

Місто не залишає без уваги криворіжців, які мають чорнобильський статус. До Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній станції, який відзначатиметься 14 грудня, допомогу з міського бюджету отримають 2321 ліквідатор на суму 5,9 млн грн. Крім того, буде відшкодована вартість проїзду ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС. Взагалі на матеріальну підтримку чорнобильців та родин померлих ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС з початку року з міського бюджету спрямовано 8,5 млн. грн. Також, допомогу з міського бюджету отримають 33 воїна-інтернаціоналіста та родина загиблого воїна в Афганістані. 

Місто підтримує усі родини, які виховують дітей з інвалідністю та онкохворих дітей. У цьому році допомогу було збільшено вдвічі. Кожній родині надається одноразова допомога в розмірі 10 тис грн. З початку року майже 2,5 тис особливих дітей отримали 24,5 млн грн. У поточному місяці ще 91 дитина отримає таку допомогу (сума виплат 910 тис грн). Слід зазначити, що таку допомогу отримують, як діти з числа внутрішньо переміщених осіб, так і діти, захворювання яких перебуває у стадії ремісії. Окрім цього, місто надає підтримку родинам, які виховують дітей з інвалідністю на придбання підгузків. У листопаді 9 родин отримають кошти на підгузки. З початку року таку допомогу отримали 255 родин, на 2,9 млн грн. 

Також, підтримку з міського бюджету у розмірі 5 тис грн отримують діти внутрішньо-переміщених осіб, які мають статус дитини, постраждалої внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. Таку допомогу вже отримала 131 дитина. 

«Міська влада постійно знаходиться в діалозі з містянами, чує і враховує всі їх побажання та намагається допомогти тим, хто перебуває у скрутному становищі. У листопаді 541 мешканець міста отримає одноразову матеріальну допомогу у зв’язку із скрутним матеріальним становищем, на суму 1,7 млн грн. З початку року таку допомогу вже отримали майже 5 тис криворіжців на суму 12,9 млн грн», - зазначила Інеса Благун, директор департаменту соціальної політики. 

Матеріал розміщено на замовлення КП "Інститут міста Кривого Рогу".

кривой рог новости кривого рога матеріальна допомога соцвиплати бюджет міста
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии