• Главная
  • Молодь Інгулецького ГЗК допомогла ветеранам комбінату облаштувати місце для зустрічей. - ФОТО
Новости компаний
17:00, 29 октября 2020 г.

Молодь Інгулецького ГЗК допомогла ветеранам комбінату облаштувати місце для зустрічей. - ФОТО

Новости компаний

Спільну акцію провели молодіжний та ветеранський комітети ІнГЗК. Нинішні та колишні працівники висадили троянди. Вишукані квіти прикрашатимуть подвір’я біля нового ветеранського осередку, який знаходиться за адресою вул. Недєліна, б. 29.

Нещодавно організація ветеранів отримала тутнове приміщення, де проводитимуть зустрічі та різноманітні івенти. Облаштовувати кімнату допомагала молодь підприємства. Відтак з’явилась ідея впорядкувати подвір’я  і посадити квіти. Днями задумане втілили у життя – 70 кущів троянд відтепер прикрашають територію біля офісу ветеранської організації. А оскільки осередок знаходиться в центрі мікрорайону, милуватись квітами будуть усі інгульчани.

Спільні акції – частина комплексної програми компанії Метінвест з підтримки ветеранів. Літні люди отримують матеріальну допомогу на лікування, подарунки з нагоди знакових свят, залучені до різноманітних волонтерських акцій. На підприємствах активно функціонують ветеранські організації. Приміщення для яких допомагає облаштовувати Метінвест: придбано меблі, офісну та побутову техніку, фотоапарати, спорт інвентар – усе для змістовного дозвілля пенсіонерів.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#кривойРог #новости #0564ua #метинвест #благоустройство #поддержкаВетеранов
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...