Ю. Вілкул: «Задля комфорту жителів, слідом за новими автобусами і тролейбусами місто закуповує 50 нових трамваїв»

Новий зручний комунальний електротранспорт для містян - у Кривому Розі продовжується реалізація проєкту з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) з придбання 50 трамваїв. 22 жовтня відбулося засідання комітету на якому проєкт Кривого Рогу отримав схвалення після проведення комплексного аудиту КП «Швидкісний трамвай» та міста в цілому з боку міжнародних консультантів та експертів. 

«Всі необхідні домовленості з Міжнародною фінансовою корпорацією, що на рівні Європейського інвестиційного банку та Європейського банку реконструкції та розвитку працює на території України у галузі покращення інфраструктури, наше місто виконало. 

Нові трамваї дозволять майже повністю замінити всі застарілі вагони. Це будуть абсолютно нові трамваї – не такі як закуповують у Києві, Дніпрі та інших містах – списані трамваї з європейських країн. Також активно займаємося ремонтом та реконструкцією трамвайних колій, щоб після реалізації проєкту трамваї чітко, нормально працювали», - зазначив мер Юрій Вілкул..

Одним із напрямків співпраці з IFC є реконструкція певних ділянок трамвайних колій на - сучасні, безшумні. Проєктом передбачена реконструкція колії по вулиці Соборності від ділянки – проспект Металургів до вулиці Рязанова. Крім того, коштом місцевого бюджету виконується проєктування на реконструкцію ділянки безшумної колії на Привокзальній площі Кривий Ріг–Головний. Це – перший етап реконструкції Привокзальної площі, у подальшому там будуть облаштовані сквери та парковки.

Довідково: За останні роки у рамках програми розвитку муніципального транспорту відкрито 15 нових маршрутів, придбано 28 нових автобусів, випущено на лінію 11 криворізьких тролейбусів з автономним ходом, реконструйовано 42 тролейбуса та трамвая. У 2020 році повністю виконаний проєкт з Європейським банком реконструкції та розвитку стосовно поставки 65 нових, сучасних тролейбусів, що дало змогу не лише частково замінити застарілий транспорт ,а й відкрити нові маршрути, зменшити інтервал руху тролейбусів. А це –комфорт та зручність для мешканців. 

Матеріал розміщено на замовлення КП "Інститут розвитку міста Кривого Рогу". 

кривой рог новости кривого рога транспорт нові автобуси нові тролейбуси бюджет кредит єбр
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии