• Главная
  • Кандидат в депутати Криворізької міської ради Олег Подкопаєв передав до інфекційної лікарні високоякісний апарат ШВЛ, - ФОТО
Политические новости
13:00, 23 октября 2020 г.
1

Кандидат в депутати Криворізької міської ради Олег Подкопаєв передав до інфекційної лікарні високоякісний апарат ШВЛ, - ФОТО

Политические новости
Кандидат в депутати Криворізької міської ради Олег Подкопаєв передав до інфекційної лікарні високоякісний апарат ШВЛ, - ФОТО

Як відомо, у Кривому Розі щодні збільшується кількість містян, котрі захворіли на COVID-19. На сьогодні від коронавірусної хвороби в місті лікуються близько 650 криворіжців. Статитика смертності пацієнтів з COVID-19 стала щоденною. Мобілізація суспільства на створення умов для попередження розповсюдження захворювання, для надання якісної медичної допомоги пацієнтам нині вкрай важлива. Тож у четвер, 22 жовтня, до Криворізької інфекційної лікарні передали апарат штучної вентиляції легенів бренду Siemens. Необхідне медичне обладнання подарував лікарні кандидат в депутати Криворізької міської ради від політичної партії "Слуга народу" Олег Подкопаєв.

"Знаючи, що наші лікарні потребують якісного обладнання, я радий, що зміг допомогти інфекційній лікарні Кривого Рогу поповнити базу устаткування під час другої хвилі коронавирусу", - говорить Олег Подкопаєв.

Він також зазначає, що сприяння в поліпшенні ресурсної бази медичних закладів Кривого Рогу є частиною його передвиборної програми як кандидата в депутати Криворізької міської ради.

"Багато хто знає про мої наміри захищати сімейні цінності. Але йдеться не лише про захист моралі, основ сім'ї - мова і про медицину також. Як депутат я обіцяю, що займатимусь вирішенням проблем сімейної медицини у нашому місті, аби і педіатрія і інститут сімейних лікарів розвивалися.

Тому я радий, що є така можливість допомогти нашій лікарні. Вважаю, що надалі такі акції відбуватимуться частіше. Будемо робити все, що можливо", - додав кандидат.

Кандидат в депутати Криворізької міської ради Олег Подкопаєв передав до інфекційної лікарні високоякісний апарат ШВЛ, - ФОТО, фото-1

Олег Подкопаєв

Головна лікарка Криворізької інфекційної лікарні Олена Партоєва подякувала Олегу Подкопаєву за подароване обладнання. Вона пояснила, що апарати штучної вентиляції легень (ШВЛ) застосовуються, коли є відповідні показання для цього. У інфекційній лікарні це обладнання використовується як для інвазивної (через інтубаційну трубку, введену до дихальних шляхів пацієнта або через трахеостому), так і для неінвазивної штучної вентиляції легень (через маску).

За словами лікарки, застосування апарату ШВЛ, зокрема, дуже актуальне при вірусних пневмоніях, у період гострого запалення легень.

Кандидат в депутати Криворізької міської ради Олег Подкопаєв передав до інфекційної лікарні високоякісний апарат ШВЛ, - ФОТО, фото-2

Олена Партоєва

У розмові з кандидатом в депутати Олена Партоєва зауважила, що нині коронавірус став агресивнішим, а перебіг викликаної ним хвороби тяжчим. Враховуючи специфіку вірусу і розвитку захворювання, сьогодні пацієнти потребуть і кисневих концентраторів.

Завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії Денис Турапін звернув увагу на той факт, що бренд Siemens виробляє дуже якісні апарати ШВЛ, котрі мають  декілька режимів вентиляції і дозволяють максимально адаптувати пацієнта до обладнання.

Кандидат в депутати Криворізької міської ради Олег Подкопаєв передав до інфекційної лікарні високоякісний апарат ШВЛ, - ФОТО, фото-3

Денис Турапін

Кандидат в депутати Криворізької міської ради Олег Подкопаєв передав до інфекційної лікарні високоякісний апарат ШВЛ, - ФОТО, фото-4

До відома криворіжців:

На місцевих виборах, які відбудуться 25 жовтня, Олег Подкопаєв балотується у міську раду Кривого Рогу від партії «Слуга народу». Проголосувати за нього зможуть мешканці Саксаганського району міста.

Для цього у бюлетені для голосування на виборах до міської ради слід зробити позначку напроти політичної партії "Слуга народу" і вписати за трафаретом номер 6 - порядковий номер кандидата в депутати Олега Подкопаєва.

Кандидат в депутати Криворізької міської ради Олег Подкопаєв передав до інфекційної лікарні високоякісний апарат ШВЛ, - ФОТО, фото-5
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#кривойРог #новости #0564ua #олегПодкопаев
12,0
Высокие оценки пользователей за Достоверность
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Показывать новый комментарий:
внизу вверху
SilverS
23 октября 2020 г., 19:43
Ой.. ради приличного аппарата - вполне можно поговорить даже с кандидатом от Зе! Кандидаты могут и не выиграть, а аппарат - останется.
Объявления
live comments feed...