Компанія Метінвест допомагає впроваджувати сучасні методи навчання в професійно-технічних закладах міста

У Криворізькому професійному гірничо-технологічному ліцеї облаштували лабораторію для практичних занять студентів електротехнічних спеціальностей. Приміщення облаштоване за сприяння Центрального ГЗК та ГО «Криворізька фундація майбутнього» у рамках підтримки дуальної профільної освіти.

Щороку навчальний заклад випускає півтисячі молодих спеціалістів. І дві третини з них працевлаштовуються за фахом на криворізькі  підприємства компанії Метінвест.  Тож важливо, щоб ще під час навчання молодь максимально опанувала практичні навички. Нова лабораторія сприятиме цьому, переконані викладачі.

«Професії електротехнічного профілю затребувані на рину праці, тож ми маємо випускати гарних спеціалістів. Нова лабораторія допоможе в цьому. У навчальному класі представлені п’ять стендів, що знайомлять з еклектичними вимірюваннями, машинами, монтажем та налагодженням ланцюгів електроніки. Ця лабораторія створена на вимогу часу і сприятиме кращому практичному відпрацюванню знань», - розповіла заступник директора Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею Тетяна Стойчик.

Обладнання лабораторії моделює електротехнічне устаткування. Відтак під час навчання є можливість відтворити реальні виробничі ситуації.

«Успішне кар’єра випускника багато у чому залежить від якості здобутої освіти. Тому важливо розуміти специфіку майбутньої роботи, отримати необхідні знання та практичні навички для виконання виробничих завдань. Тому компанія Метінвест інвестує у розвиток навчальних закладі. Ми зацікавлені у тому, щоб студенти навчались у сучасних класах з інноваційною матеріально-технічною базою», – зазначив представник компанії Метінвест Дмитро Шевчик.

Відкриття лабораторії – це перший етап створення масштабного навчально-практичного центру електротехнічних технологій. До кінця року в ліцеї облаштують ще один клас. Обладнання для нього придбала «Криворізька фундація майбутнього».

«Криворізька фундація майбутнього спільно з компанією Метінвест втілює у життя важливі профорієнтаційні проєкти. Це можливість ефективного застосування спільних можливостей. Такі підходи допомагають молоді навчатися цікаво, розуміти вимоги сучасного виробництва, свідомо підійти до вибору майбутньої професії», - підкреслила директорка ГО «Криворізька фундація майбутнього» Олена Лещенко.


Жми кнопку "Нравится" и получай новости первым на Facebook
кривойРог новости 0564ua метинвест помощьСтудентам
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии

Валюта
Покупка
Продажа
USD
26,72
26,77
EUR
31,20
31,33
RUB
0,360
0,364
Все валюты мира