Криворізькі практики місцевого самоврядування – переможці Всеукраїнського конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування»

Кривий Ріг у Києві отримав дипломи за практики «Трансформація громадського бюджету як результат діалогу між владою ті міською громадою» і «Робота органів місцевого самоврядування щодо формування інклюзивного простору на запит громади». 

Захід проводиться під патронатом Міністерства розвитку громад та територій України у співпраці  з Програмою Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні». 

«Задля комфорту мешканців Кривого Рогу впроваджуємо сучасні технології розвитку міста   у всіх сферах: освіті, науці,  наданні адміністративних послуг, транспорті, медицині, тощо. Ми відкриті до співпраці та залучаємо  кращий досвід як європейських партнерів так і впроваджуємо у життя ініціативи  криворіжців  задля хороших, позитивних змін у Кривому Розі», - зазначив мер Юрій Вілкул. 

Криворізький "Відкритий бюджет" раніше був визнаний експертами кращим з точки зору прозорості та зручності для користувачів - він відкритий для кожного криворіжця на сайті міськради.

Цього року на конкурс надійшло 168 заявок з усіх областей України, з них 88 – від об’єднаних територіальних громад.

Матеріал розміщено на замовлення КП "Інститут розвитку міста Кривого Рогу".

кривойРог новости 0564ua горисполком официально
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии