З турботою про людей: У Кривому Розі у партнерстві міста та Українського фонду соціальних інвестицій вирішують житлові питання для «нових криворіжців»

У Кривому Розі, завдяки співпраці  міста та Українського фонду соціальних інвестицій (УФСІ), капітально ремонтують майбутнє житло для переселенців. На першому поверсі у гуртожитку по вул. Каткова, 25  створять 17 квартир. 

Робочу нараду на об’єкті провів міський голова Юрій Вілкул. «Ми покращуємо житлові умови для внутрішньо-переміщених осіб. Тому, у гуртожитку на вул. Каткова,25 переобладнаємо приміщення для 17 родин переселенців. Цей проєкт буде реалізовано з дотриманням найкращих європейських та світових практик», - зазначив міський голова.

На початку минулого року Кривий Ріг разом з громадською організацією «Егіда-Центр» взяли участь у конкурсі, який був оголошений Українським фондом соціальних інвестицій  та орієнтований на створення житла для тимчасово переміщених осіб, ремонти шкіл та дитячих садочків. Український фонд соціальних інвестиції розпочав реалізацію проєкту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ VI», який фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччини через Німецький банк розвитку KfW та  триватиме до кінця 2021року.

Для участі Кривий Ріг надав два проєкти: реконструкція першого поверху гуртожитку (вул. Каткова, 25) під соціальне житло та утеплення фасаду та заміну вікон і дверей на енергозберігаючі у дошкільному закладі (ясла-садочок) №255 (вул.Каткова, 53). І вже в травні минулого року було підписано Меморандум про наміри про співпрацю. Водночас,  у рамках наступного проєкту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури – поліпшення первинної сільської медицини (УФСІ VII) в м. Кривий Ріг»  починається реалізація субпроєкту в амбулаторіях  № 6  (вул. Мухіної, 2) та  амбулаторії №1 по вулиці Каткова, 2.

На сьогодні підрядною організацією вже розпочато ремонтні роботи на першому поверсі гуртожитку, які планується завершити у першому півріччі 2021 року.

«Споруду гуртожитку на Каткова прийняли до комунальної власності від Інгулецького ГЗК у 2016 році. На момент передачі, будівля була в незадовільному санітарному та технічному стані і потребувала капремонту. Вже наступного року сюди заселяться родини зі Сходу України, які тимчасово мешкають у нашому місті», - сказав директор департаменту розвитку міста Іван Карий.

З початку дії конфлікту на території Донецької, Луганської областей станом на  23.09.2019  у Кривому Розі обліковується 17 208 внутрішньо переміщених осіб, в т.ч. пенсіонери, діти, особи з інвалідністю - 9 430.

Матеріал розміщено на замовлення КП "Інститут розвитку міста Кривого Рогу".

кривойРог новости 0564ua горисполком официально
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии