У Кривому Розі після капремонту відкрили казарму та гуртожиток для військовослужбовців

У військовій частині Т0400 капітально відремонтували казарму та гуртожиток для особового складу військовослужбовців за контрактом та строкової служби. Міський голова Юрій Вілкул привітав військових з оновленою оселею.

«Місто системно підтримує військовослужбовців та їх родини. Ця допомога значно посилилася за останні роки. Наша допомога передбачала не тільки закупівлю бронежилетів, касок чи ремонт БТРів, але й соціальний захист родин військовослужбовців та створення умов для служби бійців», - зазначив міський голова Юрій Вілкул.

В такий не простий час, будується житло та проводяться капітальні ремонти будівель для військових.

«Це не перші поліпшення, які торкнулися військової частини. Тут відкритий сучасний медпункт, капітально відремонтували їдальні та встановили сучасне обладнання, провели капремонт водопостачання та сховища для техніки. Тепер в казармі створені комфортні умови для проживання, як для контрактників та і для військових строкової служби. Все це завдяки підтримки міста та безпосередньої участі міського голови Юрія Вілкула», - сказав Микола Мальков, глава адміністрації Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони.

На території військової частини Т0400 у 2014 році відкрили комбінований житловий будинок. В 2016 запущено котельню на твердому палеву та проведено капітальний ремонт штабу, відремонтовано два поверхи казарми. Для надання кваліфікованої та якісної медичної допомоги в 2017 відкрито сучасний медичний пункт. В 2018 проведено капітальний ремонт солдатської їдальні та ремонт сховищ для зберігання техніки, даху банно-прального комбінату, встановлено металопластикові вікна в казармі. У 2019 установлено сучасне обладнання в солдатській їдальні, проведено капремонт системи водопостачання частини, капітальний ремонт сховища для техніки. На початку літа 2020 року розпочався капітальний ремонт казарми та гуртожитку для особового складу військовослужбовців за контрактом та строкової служби.

У будівлі на першому поверсі розташований гуртожиток для контрактників. Тут відремонтували їдальню, побутову кімнату, сушарню, інформаційний центр та кімнату коменданта гуртожитку. На другому поверсі казарми будуть мешкати військові строкової служби. Спальні, кімната для зброї, для сушки білизни та інші приміщення .

Військова частина Т0400 входить до складу 26 окремої бригади Державної спеціальної служби транспорту Міноборони, яка в умовах військового та надзвичайного стану здійснює охорону важливих транспортних об’єктів та у мирний час - ремонтує транспортні комунікації. На сьогодні особовий склад військової частини Т0400 виконує важливі завдання в зоні ООС - приймає активну участь в охороні стратегічних об’єктів у Донецькій, Луганській, Кіровоградській та Вінницькій областях. 

Нещодавно в 17-й окремій танковій бригаді було проведено капітальний ремонт однієї казарми. Замінено комунікації тепло-, водо- та електропостачання, сантехніку, виконано ремонт покрівлі іншої казарми. Виконано ремонт покрівлі боксів для техніки, санчастини, зовнішнього освітлення та проведено асфальтування території у військовій частині 3011 Національної гвардії України.

Матеріал розміщено на замовлення КП "Інститут розвитку міста Кривого Рогу".

кривой рог новости кривого рога казарма військові бюджет
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии