Юрій Вілкул: Тепер наш 50-метровий плавальний басейн ультрасучасний та найкращий не тільки в Кривому Розі, а й в області

У Кривому Розі після капітального ремонту відкрили 50-метровий плавальний басейн Палацу водних видів спорту ДЮСШ №1, який за своїми технічними характеристиками став найкращим серед басейнів області. Дав старт відновленим тренуванням міський голова Юрій Вілкул.

«Сьогодні у нас дійсно свято, адже відновлюються навчально-тренувальні заняття в 50-метровому плавальному басейні. Тепер цей басейн ультрасучасний та найкращий не тільки в Кривому Розі, а й на Дніпропетровщині. У нашому місті водними видами спорту займається понад 3,5 тисяч чоловік,   заняття проводять 40 тренерів. Ми бачимо, що плавання в місті є одним із масових видів спорту, тому впродовж останніх п'яти років поетапно капітально відремонтували 25-метрові плавальні басейни в дитячо-юнацьких спортивних школах №2,6 та 10. Надалі плануємо ремонти басейнів спортивних шкіл №6,7 та 8», - зазначив міський голова.

Під час реконструкції басейну повністю відремонтували чашу, устаткували її сучасною гідроізоляцією та оздобили новими кахлями. Також, замінили вентиляційне обладнання, системи опалення та освітлення. Для зручності спортсменів відремонтували роздягальні, душові, спортивні зали, тощо. Завершили будівельно-монтажні роботи встановленням сучасної системи водопідготовки та фільтрації води, яка стала однією з кращих не тільки в місті, а й в області. До кінця року планується встановити теплові насоси, які дадуть можливість експлуатувати басейн протягом усього року, без перерви на літній сезон.

Нарешті після тривалої перерви спортсмени ДЮСШ №1 мали змогу пірнути у рідну воду. Сьогодні заплив на 50 метрів здійснили вихованці середньої групи відділення плавання. Від них естафету перейняли титуловані спортсмени ДЮСШ, які продемонстрували комплексне плавання на 200 метрів та  вихованці секції зі стрибків у воду.  

«Юні спортсмени, тренерський склад, батьки наших вихованців дуже чекали на цю подію. Зараз тільки на відділенні плавання в нас тренується близько 200 дітей та молоді. Тепер перед нами відкрито нові горизонти. Ми не лише можемо якісніше тренувати спортсменів, а й проводити на своїй території змагання світового рівня. Дуже вдячні міському голові за таку зручну й сучасну водну арену. Тепер ми на 100 відсотків готові до нових звершень», - зазначив  Сергій Самаренко, тренер відділення плавання.

Нагадаємо, що після відмови гірничо-збагачувальних комбінатів утримувати свої об'єкти спортивної інфраструктури, місто не допустило їх закриття і взяло на свій баланс у минулому році, в тому числі - «Палаци спорту». На їх утримання вже виділили з міського бюджету близько 18 млн грн. Крім того, в різних районах Кривого Рогу були побудовані «з нуля» понад 175 різних спортивних майданчиків, обладнаних тренажерами,  футбольні поля зі штучним покриттям і майданчики для «воркауту».

Матеріал розміщено на замовлення КП "Інститут розвитку міста Кривого Рогу".

кривой рог новости кривого рога бассейн дюсш 1 бюджет
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии