• Головна
  • Взаємодія міської влади з підприємцями – ключова складова розвитку економіки Кривого Рогу, - Дмитро Шевчик
Пресс-релиз
16:00, 17 жовтня 2020 р.

Взаємодія міської влади з підприємцями – ключова складова розвитку економіки Кривого Рогу, - Дмитро Шевчик

Пресс-релиз

У Народній програмі Дмитра Шевчика, кандидата на посаду міського голови Кривого Рогу від партії «Слуга Народу», малий і середній бізнес (МСБ) розглядаються як економічний драйвер розвитку міста.

Зараз в місті відсутнє «єдине вікно», в якому приватні підприємці могли б вирішувати питання взаємодії з міською владою. Цю важливу прогалину заповнить Центр розвитку підприємництва, який буде відповідати за координацію МСБ в місті, надавати якісні консультаційні та освітні послуги, а також технічну допомогу діючим підприємцям та особам, які бажають розпочати власний бізнес.

Головним завданням Центру буде поліпшення бізнес-клімату та спрощення ведення підприємницької діяльності в Кривому Розі.

Центр у співпраці з експертами і бізнесменами міста розробить нову Програму сприяння розвитку МСБ на 2020-2025 рр., яка відповідатиме вимогам та викликам часу та матиме чіткі показники ефективності виконання.

Взаємодія міської влади з підприємцями – ключова складова розвитку економіки Кривого Рогу, - Дмитро Шевчик, фото-1

Центр на регулярній основі буде інформувати бізнес-товариство про чинні програми підтримки підприємництва, грантові програми та програми пільгового кредитування. Він також консультуватиме підприємців з питань поточної діяльності: реєстрація, дозволи, сплата податків, участь в тендерах міської ради тощо.

З метою поліпшення іміджу міста та залучення інвестицій Центр розвитку МСБ буде організовувати форуми, конференції, ярмарки, виставки. У планах - створення Коворкінгового центру для проведення переговорів і зустрічей підприємців, тренінгів, інкубаційних та акселеративних програм, регулярних зборів галузевих бізнес-клубів міста.

На базі Центру розвитку МСБ запрацює Міський фонд розвитку підприємництва. Його завданням стане фінансова підтримка випускників інкубаційних та акселеративних програм Центру, а також важливих для Кривого Рогу підприємницьких проєктів (наприклад, креативного виробництва, «екологічних» підприємств, індустріального туризму тощо)

«Кривий Ріг нині є одним з найпотужніших індустріальних міст України. Переважно вся його економіка так чи інакше залежить від великої промисловості. Ми ж прагнемо збільшити частку малого та середнього бізнесу. Це можуть бути як заклади харчування та побутові сервіси, так і IT-компанії та туристичні агенції. А розвинений бізнес – це десятки тисяч нових робочих місць і відчутні податкові надходження до місцевого бюджету», - зазначив Дмитро Шевчик.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...