• Главная
  • У Кривому Розі буде створено інтерактивний індустріальний музей і науково-освітній Експериментаріум, - Дмитро Шевчик
Пресс-релиз
13:00, 18 октября 2020 г.
5

У Кривому Розі буде створено інтерактивний індустріальний музей і науково-освітній Експериментаріум, - Дмитро Шевчик

Пресс-релиз

Кривий Ріг - одне з найбільших індустріальних міст країни. На його території знаходяться десятки промислових підприємств, кар'єрів і шахт, серед яких - найглибші в Європі. Характерною рисою міста є його багата промислово-історична спадщина: близько 800 непрацюючих виробничих об'єктів, залізниць, гідротехнічних споруд, мостів. Велика кількість як працюючих, так і занедбаних об'єктів, пов'язаних з видобутком корисних копалин, формує унікальний індустріальний ландшафт міста і створює великі можливості для розвитку індустріального туризму, які нині не використовуються в повній мірі.

Згідно з комплексною програмою розвитку Кривого Рогу, розробленою командою кандидата на посаду міського голови від партії «Слуга Народу» Дмитра Шевчика, на базі непрацюючої шахти «Артем-2» в місті буде створено туристичний і освітній комплекс, який об'єднає сучасний індустріальний музей і інтерактивний центр науки у так званий Експериментаріум.

Планується, що комплекс буде складатися з декількох пов'язаних між собою частин. Головною «фішкою» об'єкта стане підземна частина: відвідувачі комплексу зможуть спуститися в шахту і відчути, як це - бути гірником.

У надземній частині буде створено сучасний індустріальний музей, інтерактивні експозиції якого наочно продемонструють процес видобутку руди, її збагачення, виплавки металу. Важка техніка буде розташована на відкритому майданчику перед будівлею.

В іншій частині будівлі розташується сучасний інтерактивний центр науки й техніки разом з Експериментаріумом - місцем, де діти й дорослі зможуть наочно опанувати принципи дії законів фізики, хімії та біології, ознайомитися з інженерією, аеродинамікою. Окремі експозиції будуть присвячені макро- і мікросвіту, принципам отримання енергії, оптиці й космосу.

«Інтерактивні інсталяції, мультимедійна подача інформації давно стали трендом серед світових музеїв. Криворізький індустріальний музей – приклад того, як в доступній і цікавій формі розповідати про світ, науку й техніку. А розташування в будівлі справжньої шахти додасть об’єкту ще більшої привабливості як серед криворіжців, так і серед гостей міста», - сказав Дмитро Шевчик.

У Кривому Розі буде створено інтерактивний індустріальний музей і науково-освітній Експериментаріум, - Дмитро Шевчик, фото-1

Детально ознайомитись з Народною програмою Дмитра Шевчика можна тут - https://dmytroshevchyk.kr.ua/.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Показывать новый комментарий:
внизу вверху
ВовочкаЗ
18 октября 2020 г., 14:22
Доброе утро, Васюки! Вдогонку трем космодромам, постренным Владимиром Александровичем, на базе шахты Артем-2, к которой господин Шевчик не имеет никакого отношения,  нарисован малюночек академии наук в комиксах.  Уважаемый миллионер Дмитрий Шевчик! Ваши сыновья подут работать в карьер.ю первое рабочее место - карьеры Метинвеста, правильно? Так для этого наука ненужна, мастер матюками всему обучит...  Хватит сказок, ничего этого Вы не собираетесь делать!  Беспощадно увольняли работников ЦГОКа, а теперь будете что то асфальтировать, создавать? Наши налоги более правильно осваивать? Не-ве-рим.
Zencina
20 октября 2020 г., 15:29
Такой музей в нашем городе существует уже 3 года, и находится по адресу ул. Октябрьская 12а, https://www.facebook.com/znaniym/, очень странно что претендент на меры города об этом не знает
Объявления
live comments feed...