• Главная
  • Проекти Народної програми Дмитра Шевчика: Міська програма розвитку підприємництва
Пресс-релиз
07:30, 17 октября 2020 г.
4

Проекти Народної програми Дмитра Шевчика: Міська програма розвитку підприємництва

Пресс-релиз

Згідно Народної програми Дмитра Шевчика, кандидата в мери Кривого Рогу від партії «Слуга Народу», розвиток малого і середнього бізнесу (МСБ) відкриє перед містом значні економічні можливості, створить десятки тисяч нових робочих місць, сприятиме підвищенню комфорту і якості життя городян, оскільки МСБ - це, перш за все, послуги, торгівля, дозвілля.

Разом з тим, Кривий Ріг як один із найбільших індустріальних центрів значно відстає від інших великих міст України за рівнем розвитку підприємництва. Це відбувається в значній мірі через те, що чинна муніципальна влада не надає МСБ необхідної підтримки.

Команда Дмитра Шевчика має намір докорінно змінити цю ситуацію. З цією метою, перш за все буде перезапущено Програму сприяння розвитку МСБ на 2020-2025 роки з чіткими показниками ефективності виконання. Механізми підтримки підприємництва напрацьовуватимуться на базі міського Центру розвитку малого та середнього бізнесу, який буде створений за аналогією з такими центрами у Львові та Маріуполі.

Оскільки в нашому місті жителю, який хоче відкрити власну справу, фактично ніде отримати доступні і в той же час якісні бізнес-консультації, нова муніципальна влада планує розробити спеціальну Програму підприємництва - безкоштовну школу бізнесу для всіх бажаючих.

У рамках програми-школи учасникам будуть надаватися наступні консультації: як зареєструвати власну справу, як вибрати найбільш вдалу форму ведення бізнесу, як платити податки, які специфічні вимоги висуваються до тих чи інших видів комерційної діяльності. Фахівці пояснять і допоможуть підприємцям-початківцям скласти бізнес-план і підрахувати точку беззбитковості. Їм розкажуть, де можна залучити доступне фінансування.

«Ефективна Програма підприємництва вже в найближчі роки зможе підвищити інтерес до відкриття власної справи серед криворіжців, покращення ділових навичок і формування нової культури ведення бізнесу в місті. Ми розраховуємо на зростання кількості підприємств малого та середнього бізнесу. В майбутньому підприємці можуть стати надійною підтримкою у розвитку нашого міста. Вони сформують нові економічні галузі, в яких для нашої молоді відкриються широкі можливості для самореалізації у рідному місті», - сказав Дмитро Шевчик.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Показывать новый комментарий:
внизу вверху
ВовочкаЗ
17 октября 2020 г., 07:51
Уважаемый миллионер Дмитрий Шевчик! Понятно что для Вас это открытие, но все бизнес услуги можно получить в ВИЗЕ, а в дальние углы они ещё и машиной ездят, оформляют прямо там, регистрируют, все такое. Вы вобще в параллельной реальности жили? За что не возьмись, все для Вас открытие?!  Ваша "народная программа" очень очевидно откуда то списана, без знания реалий города. Низачот, идите на переэкзаменовку.
Zencina
17 октября 2020 г., 12:51
Шевчик слямзил программу не знаю где а у нас уже ВИЗа существует и реально работает, я сама и ФОП без проблем оформила и вопросы зели решала там же  , ВИЗА на хлебзаводе просто молодцы! Девушки всегда отлично обслуживают, все понятно объясняют и помогают. А зачем выдумывать еще что-то не понятно, а просто пиарится хватит уже по пустому болтать
cet
17 октября 2020 г., 15:54
Цирк уехал а ,клоуны остались .Не ужели найдутся ,кто за него будет голосовать.
Объявления
live comments feed...