• Главная
  • Проекти Народної програми Дмитра Шевчика: створення культурного символу міста
Пресс-релиз
09:00, 17 октября 2020 г.
3

Проекти Народної програми Дмитра Шевчика: створення культурного символу міста

Пресс-релиз

У Кривого Рогу сьогодні немає широковідомого головного символу, що в очах туристів асоціюється саме з нашим містом. Разом з тим, відсутній і визнаний центр культурного життя Криворіжжя. Народна програма кандидата на посаду міського голови Кривого Рогу від партії «Слуга народу» Дмитра Шевчика пропонує виправити це, трансформувавши Головпоштамт на культурний хаб.

Будівля Головпоштамту на проспекті Поштовий – одна з найбільш популярних і впізнаваних пам’яток Кривого Рогу. Проект передбачає змінити функціональне призначення будови, зробивши її осередком культури, історії та творчості. В майбутньому тут можна буде взяти участь у культурному інкубаторі чи хакатоні з розвитку проектів в креативній сфері, пройти навчання з культурного менеджменту, отримати грантове фінансування мистецького проекту, консультацію з організації творчих заходів. Культурний хаб реалізуватиме просвітницьку роботу, підтримає талановитих криворіжців в їх самореалізації, дасть стимул розвитку культурного життя у місті.

«Наше місто має багату історію та чимало пам’яток, що незаслужено лишаються поза широкою увагою. І Головпоштамт – один з таких об’єктів, що має потенціал стати не лише візитівкою Кривого Рогу, а й центром масштабних культурних перевтілень. Вдале розташування в історичному центрі міста, приваблива архітектура будівлі в поєднанні зі змістовним графіком подій зроблять його справжнім туристичним символом міста», - розповів Дмитро Шевчик.

Детально ознайомитись з народною програмою Дмитра Шевчика можна тут - https://dmytroshevchyk.kr.ua/.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Показывать новый комментарий:
внизу вверху
ВовочкаЗ
17 октября 2020 г., 10:21
Что ни новость -  фантазии инопланетного разума, списанные  с какой то чужой политпрограммы..  Уважаемый миллионер  господин Дмитрий Шевчик!  В Кривом Роге ЕСТЬ такая шняга, это цветочные часы.  Я молчу про их красоту, но "самые-самые в мире" уже есть.. И туда тоже влупили миллионов. Просто все Ваши люксовые тачки так наглухо затонированы, что Вы никогда не видите, что там на улице, происходит... А помощники Вам не доложили? Извините, но Ваша фантазия "народная программа"  это пустые сказки для лохтората. Надоело.
Павлик Матросов
17 октября 2020 г., 18:49
А чим будівля головпоштамту Кривого Рогу принципово краща від будівель головпоштамтів Дніпра, Києва? Це далеко не найкраща ідея. Кривий Ріг і так добре вляпався (саме не ввійшов, а вляпався) в історію двічі. Перший раз, коли кучма подарував "Криворіжсталь" своєму зятьку, Ахметові та януковичу, а другий раз, коли обрали ПреЗЕдента. Не треба зараз смикатися, а "папізже" таким широковідомим символом міста стане пам'ятник  коміку-президенту на 95-му кварталі, де зараз рекламна конструкція. Гадаю, він буде популярнішим, ніж золотий Дюк в одесі. Ні-ні, я не помилився, набираючи деякі слова саме з маленької літери. Це моя принципова позиція.
Павлик Матросов
17 октября 2020 г., 19:02
До речі, панове 0564, треба писати проЄкти згідно із новим правописом. Хоча, це, мабуть, команду Шевчика консультуєвеликий філолог і літератор Кіля Азіров.
Объявления
live comments feed...