• Главная
  • Передвиборча Програма Дмитра Шевчика: знизити тарифи і підвищити комфорт життя в будинках
Пресс-релиз
11:00, 16 октября 2020 г.
3

Передвиборча Програма Дмитра Шевчика: знизити тарифи і підвищити комфорт життя в будинках

Пресс-релиз

У «Народній програмі» Дмитра Шевчика, кандидата в мери Кривого Рогу від партії «Слуга народу», модернізація міського комунального сектора заявлена як пріоритет розвитку міста. Вона буде здійснюватися в комплексі заходів з розвитку міських районів (програма поліцентричності), вирішення транспортної проблеми, створення сучасної системи муніципальних сервісів і мережі соціально-побутових послуг у пішохідній доступності.

Програмою заплановано проведення комплексного аудиту і оптимізацію роботи комунальних підприємств - «Кривбасводоканалу», «Криворіжтепломережі», «САНСЕРВІСу» та інших. Додатково будуть створені нові муніципальні підприємства зі збору сміття, благоустрою території, ремонту та експлуатації міських доріг і т.д. Місто направить значні кошти на ремонт комунальної інфраструктури в районах, озеленення вулиць і дворів, створення нових зелених зон. Буде проведено відкритий конкурс ЖКГ, покликаний сприяти здоровій конкуренції на ринку керуючих компаній і поліпшенню якості комунальних сервісів. Ці заходи потенційно знизять тарифи для містян.

Модернізація комунального господарства буде здійснюватися паралельно з розвитком ОСББ. На сьогодні менше 10% багатоквартирних будинків у Кривому Розі зареєстровані як об'єднання співвласників. Це заважає розвитку житлового господарства та обмежує можливості муніципалітету підняти комфорт життя в районах міста на більш високий рівень. Тому у планах Дмитра Шевчика - перезапуск програми підтримки ОСББ та створення офісу з їх розвитку.

«Ми плануємо вдесятеро збільшити бюджет підтримки ОСББ. Ці кошти допоможуть городянами взяти управління будинком в свої руки. Це значно простіше, коли ти впевнений, що місто допоможе з капітальним ремонтом, благоустроєм двору, виплатами по «теплому» кредиту. Люди зможуть ефективніше вирішувати проблеми свого будинку, облаштовувати подвір’я так, як потрібно мешканцям, а не керуючим компаніям», - підкреслив Дмитро Шевчик.

Передвиборча Програма Дмитра Шевчика: знизити тарифи і підвищити комфорт життя в будинках, фото-1

Також заплановано облаштування інфраструктури в секторі приватної забудови. Тут буде поступово оновлено мережу доріг, тротуарів, велодоріжок, що ведуть до центру району і його ключових об’єктів, модернізовано освітлення і організовано ефективне вивезення відходів.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Показывать новый комментарий:
внизу вверху
Павлик Матросов
16 октября 2020 г., 20:59
В 2019-м кандидат в Президенты Зеленский обещал "снизить тарифы". За полтора года его правления тарифы только растут. Теперь еще Шевчик возьмется "снижать". Это что, такой юмор? Кстати, а Шевчик в КВНе не играл?
ВовочкаЗ
17 октября 2020 г., 07:44
И снова "Сказачки для наивных" от миллионера Дмитрия Шевчика, который их своих миллионов ни копейки не тратил на помощь другим людям...  Клоуны, хватит врать!  Зрители уже разбегаются!
Zencina
17 октября 2020 г., 12:59
Песня про снизить тарифы уже очень не нова и как конкретно Шевчик хочет это сделать, или пальцем в небо - обещания и не выполнение ничего!!!
Объявления
live comments feed...