• Главная
  • Нові ідеї та свіжий погляд на управління: Народна програма Дмитра Шевчика відкриє молоді дорогу до міськради
Пресс-релиз
09:00, 16 октября 2020 г.
2

Нові ідеї та свіжий погляд на управління: Народна програма Дмитра Шевчика відкриє молоді дорогу до міськради

Пресс-релиз

У міській раді бракує молодих амбітних професіоналів з нешаблонними сучасними ідеями, які могли б покращити життя мешканців міста. Штат працівників залишається відносно незмінним вже багато років. На сайті міської ради не опубліковано жодної вакансії для молодих професіоналів. Як результат, у міській раді за останні 5 років майже не з’явились нові сервіси, а ті продукти, що були реалізовані (як, наприклад, мобільний додаток «Мій Кривий Ріг СМАРТ сіті), мають обмежений функціонал і неналежну якість.

У Програмі розвитку Кривого Рогу кандидата на посаду міського голови від партії «Слуга Народу» Дмитра Шевчика велика увага приділяється працевлаштуванню молодих спеціалістів та проведенню стажувань для студентів в органах місцевого самоврядування міста. Також мова йде про підготовку навчальної програми з менторським супроводом для молодих працівників з метою формування кадрового резерву управлінців міської ради Кривого Рогу. В результаті залучення освіченої, ініціативної та амбітної молоді до міського менеджменту очікується підвищення динаміки роботи міськради, впровадження нових проєктів, цифрова трансформація процесів.

«Молодь завжди була генератором нових, сучасних ідей в будь-якій галузі. Управління містом – не виняток. Ми плануємо заохочувати молодих спеціалістів до роботи – оголосимо ряд нових вакансій для тих, хто справді хоче змінити місто. Також плануємо за прикладом Вінницької та Львівської міських рад розробити програму студентських стажувань. Студенти будуть закріплені за різними департаментами і матимуть змогу реалізувати в муніципалітеті власні проєкти», - зазначив Дмитро Шевчик.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Показывать новый комментарий:
внизу вверху
Павлик Матросов
16 октября 2020 г., 09:23
"відкриє молоді дорогу до міськради..." Шановний пане Шевчик! Молоді вже давно відкрита дорога навіть до Верховної Ради! Вам навести приклади? Янукович Віктор Вікторович став народним депутатом у 25 років. У такому ж віці стали нардепами Андрій Лозовий, Єгор Фірсов... Альона Кошелєва - у 24 роки... Святослав Юраш від "Слуги народу" - 23 роки... Не знаю, чи свого 5-річного онука Азаров записував у депутати... Так що, молоді дааааавно відкрита дорога. ЩОПРАВДА, ДАЛЕКО НЕ ВСІЙ...
Lisafoxyt
16 октября 2020 г., 09:47
ДА - да Шевчик наверное не знает, что в горисполкоме Кривого Рога дорога для молоди родственников и знакомых Ю. Вилкула и его команды давным давно открыта - только не вся эта  молодь умна, что бы работать и руководить. Об этом могут сами простые работники горсовета рассказать...
Объявления
live comments feed...