• Головна
  • Нові ідеї та свіжий погляд на управління: Народна програма Дмитра Шевчика відкриє молоді дорогу до міськради
Пресс-релиз
09:00, 16 жовтня 2020 р.

Нові ідеї та свіжий погляд на управління: Народна програма Дмитра Шевчика відкриє молоді дорогу до міськради

Пресс-релиз

У міській раді бракує молодих амбітних професіоналів з нешаблонними сучасними ідеями, які могли б покращити життя мешканців міста. Штат працівників залишається відносно незмінним вже багато років. На сайті міської ради не опубліковано жодної вакансії для молодих професіоналів. Як результат, у міській раді за останні 5 років майже не з’явились нові сервіси, а ті продукти, що були реалізовані (як, наприклад, мобільний додаток «Мій Кривий Ріг СМАРТ сіті), мають обмежений функціонал і неналежну якість.

У Програмі розвитку Кривого Рогу кандидата на посаду міського голови від партії «Слуга Народу» Дмитра Шевчика велика увага приділяється працевлаштуванню молодих спеціалістів та проведенню стажувань для студентів в органах місцевого самоврядування міста. Також мова йде про підготовку навчальної програми з менторським супроводом для молодих працівників з метою формування кадрового резерву управлінців міської ради Кривого Рогу. В результаті залучення освіченої, ініціативної та амбітної молоді до міського менеджменту очікується підвищення динаміки роботи міськради, впровадження нових проєктів, цифрова трансформація процесів.

«Молодь завжди була генератором нових, сучасних ідей в будь-якій галузі. Управління містом – не виняток. Ми плануємо заохочувати молодих спеціалістів до роботи – оголосимо ряд нових вакансій для тих, хто справді хоче змінити місто. Також плануємо за прикладом Вінницької та Львівської міських рад розробити програму студентських стажувань. Студенти будуть закріплені за різними департаментами і матимуть змогу реалізувати в муніципалітеті власні проєкти», - зазначив Дмитро Шевчик.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...