• Главная
  • Інгулецький ГЗК завершив розчистку русла ріки Бакаєць у Широкому
Новости компаний
17:00, 9 октября 2020 г.

Інгулецький ГЗК завершив розчистку русла ріки Бакаєць у Широкому

Новости компаний

Цьогоріч в рамках угоди про співпрацю між Інгулецьким ГЗК та Широківською ОТГ відновлено русло Ріки Бакаєць. Роботи – частина комплексної програми запобігання підтопленням селища Широке. Інвестиції у проект склали понад 2,5 млн грн.

За кілька місяців розчистили більше двох кілометрів ріки. З дна прибрали мул і сміття, саме ж русло заглибили на півтора метри.

У 2019 році під час рясних злив ріка вийшла з берегів і затопила кілька десятків повір’їв. Інгулецький комбінат допоміг ліквідувати наслідки стихії. А нині – вжив заходів, щоб лихо не повторилось.

«ІнГЗК підтримує громади, де мешкають наші працівники з родинами. Для нас важливо втілювати саме ті проекти, в яких є потреба. Для жителів смт Широке – це протидія підтопленням, відновлення доріг та реалізація екологічних ініціатив. Ці напрямки і зафіксовано в меморандумі про співпрацю», -  розповів генеральний директор Інгулецького ГЗК компанії Метінвест Олександр Герасимчук.

Реалізацію проектів в рамках програми соціального партнерства компанії Метінвест з територіальними громадами координує ГО «Криворізька фундація майбутнього».

«Цьогоріч «Криворізька фундація майбутнього» також підписала угоду про співпрацю з територіальними громадами. Впевнена, що об’єднавши зусилля з бізнесом та мешканцями, ми зможемо втілити найважливіші проекти та вирішити найгостріші питання, які покращать життя мешканців сіл територіальних громад», - відзначила директорка ГО «Криворізька фундація майбутнього» Олена Лещенко.

Інгулецький ГЗК  завершив розчистку русла ріки Бакаєць у Широкому, фото-1


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#кривойРог #новости #0564ua #метинвест #помощьГромадам #широковская отг
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...