• Главная
  • К. Павлов: «Продовжуємо підтриманий тисячами криворіжців проєкт мера "Громадський бюджет" - так допомогли і 41-й школі, і жителям мікрорайону зробити свою територію затишнішою»
Пресс-релиз
15:00, 8 октября 2020 г.

К. Павлов: «Продовжуємо підтриманий тисячами криворіжців проєкт мера "Громадський бюджет" - так допомогли і 41-й школі, і жителям мікрорайону зробити свою територію затишнішою»

Пресс-релиз

Конкурс «Громадський бюджет» – це інструмент багаторічної тісної та плідної взаємодії влади з мешканцями міста. За п’ять конкурсів, починаючи з 2016 року, громадою було подано 598 проєктів у різних сферах розвитку міста, 237 проєктів підтримані жителями. Під час голосування за проєкти усіх п’яти конкурсів криворіжці віддали понад 511 тисяч голосів.

Цей рік, через пандемію коронавірусної хвороби, був нелегким для криворізької громади, однак місто зробило усе, щоб карантин не став на заваді реалізації проєктів, обраних мешканцями. Так, завдяки конкурсу, криворізька загальноосвітня школа №41 на вул. Співдружності 44 а, отримала комфортне затишне подвір'я.

Із завершенням  проєкту колектив школи, учнів та батьків привітав член виконкому Костянтин Павлов. Він зазначив:

«Одним з пріоритетних напрямків діяльності нашої роботи у місті є створення комфортних та безпечних умов у школах та садочках. Тільки цього року капітально відремонтовано 12 освітніх закладів, у 80 - виконані поточні ремонти. Ми дбаємо, щоб дітям було тепло узимку, тож встановлюємо у школах та садочках індивідуальні теплові пункти. Піклуємось й про безпеку. Зараз запускаємо проєкт «Безпечна школа». Я вдячний активним мешканцям, які теж не залишаються осторонь й беруть участь у конкурсі «Громадський бюджет». Завдяки цьому, разом, нам багато вдалося зробити в закладах освіти. Конкурс «Громадський бюджет» допоміг 41-й школі оновити подвір’я,  а мешканцям мікрорайону – зробити свою територію затишнішою».

У 41-й школі навчається 960 дітей. Проєкт «Зручна дорога до школи – щасливі діти та дорослі» підтримало 2 402 криворіжця. У ході проведення  робіт  біля школи укладено тротуарну плитку, облаштовано сходи та пандуси, встановлено огорожу. Також, у рамках проєкту оновили пішохідні доріжки. Додаткові комфортні умови пересування учнів, мешканців мікрорайону, людей з інвалідністю створили від вулиці Співдружності до бульвару Маршала Василевського.

На проєкт з міського бюджету виділено 1 млн 293 тис грн.

«Ми дуже вдячні місту за можливість втілити у життя нашу спільну ініціативу. Учні, їхні батьки, педагоги активно брали участь у  створенні проєкту. Й від цього виграли усі. Школа тепер безпечніша, подвір’я затишне, а мешканці мікрорайону радіють новим пішохідним доріжкам», - зазначила мешканка мікрорайону Ганна Федорова.

Зважаючи на  активність мешканців, фонд конкурсу «Громадський бюджет-2021» за пропозицією мера Юрія Вілкула збільшено до 30 млн грн, що у три рази більше, у порівнянні з фондом конкурсу, який проводився у 2016 році; зменшено співфінансування проєктів авторами з 5% до 2% та головне, уведено додаткову групу проєктів «соціальні», які не передбачають обов’язкового  співфінансування   авторами.

Матеріал розміщено на замовлення КП ""Інститут розвитку міста Кривого Рогу".

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#кривой рог #новости кривого рога #громадський бюджет
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...