• Головна
  • Ю. Вілкул: «Ми робимо все, щоб допомогти розвитку середнього та малого бізнесу у Кривому Розі. Особливо тим - хто хоче відкрити свій бізнес у місті вперше»
Пресс-релиз
17:00, 1 жовтня 2020 р.

Ю. Вілкул: «Ми робимо все, щоб допомогти розвитку середнього та малого бізнесу у Кривому Розі. Особливо тим - хто хоче відкрити свій бізнес у місті вперше»

Пресс-релиз

За створення нових робочих місць криворізьким підприємцям з міського бюджету надається часткова компенсація у розмірі 75% від суми фактично сплачених відсоткових ставок за кредитом. 

Мер Юрій Вілкул розробив порядок та підписав угоду про співпрацю з Державним експортно-імпортним банком України, що передбачає можливість компенсації містом процентних ставок за кредитами підприємцям, які мають бажання відкрити власну справу  та, найголовніше – створюють  нові робочі місця. 

У Кривому Розі, у рамках  муніципальної програми розвитку та підтримки малого і середнього підприємництва, з міського бюджету надається часткова компенсація у розмірі 75% від суми фактично сплачених відсоткових ставок за кредитом за створення нових робочих місць. Партнерами у цьому питанні є  державні банківські установи: АТ «Приватбанк», «Ощадбанк», «Укргазбанк.  Підписанням договору з «Укрексімбанком» місто завершує комплекс  партнерських угод з усіма державними банками.

Мер Юрій Вілкул сказав: «Я вдячний «Укрексімбанку», який  пішов назустріч місту та підприємцям, щоб зробити зручними та максимально вигідними кредити для бізнесу. Сьогодні ми підписали Угоду, щоб місто могло гасити відсотки за  кредитами підприємцям, які створюють нові робочі місця.  Це дуже важливо в умовах пандемії, коли є обмеження в роботі і доходи бізнесу зменшуються. Ми робимо все, щоб допомогти  розвитку середнього та малого бізнесу у Кривому Розі».

Володимир Доценко, керуючий Криворізьким відділенням Державного експортно-імпортного банку України зазначив: «Ми  як державний  банк є учасником програми «Доступні кредити 5-7-9%». Відтепер, з підписанням угоди з мерією міста,  підприємці можуть стати  і учасником  державної програми і отримувати компенсацію  від міста. Таким чином, відсотки за кредитами практично  стають рівними нулю і дозволять підприємцям міста розвивати бізнес, збільшувати оборотні кошти, збільшувати продажі  та працювати на благо рідного міста». 

Тільки з моменту старту програми вже  61 підприємець став  переможцем конкурсу проєктів зі створення нових робочих місць. З міського бюджету 29 переможцям вже виплачено часткову компенсацію. 

Матеріал розміщено на замовлення КП "Інститут розвитку міста Кривого Рогу". 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кривой рог #новости кривого рога #малий бізнес #середній бізнес
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...