• Головна
  • Ольга Бабенко: Питань багато, відповідаю тут, - ВІДЕО
Политические новости
17:00, 29 вересня 2020 р.

Ольга Бабенко: Питань багато, відповідаю тут, - ВІДЕО

Политические новости

25 жовтня 2020 року в нашому місті пройдуть місцеві вибори депутатів всіх рівнів. Кандидат на посаду Криворізького міського голови  Криворізького району Дніпропетровської області Ольга Володимирівна Бабенко через ЗМІ роз'яснила свою позицію:

Йду сама. Веду надійну команду.  Впевнена і в наших силах, і в необхідності йти.

Точно знаю, дорога буде важкою, але іншого шляху немає.

В політиці я вже пройшла свій власний відрізок шляху. За цей час зняла рожеві окуляри, отримала багато життєвих уроків та дієвих щеплень, стала сильнішою. Нашу команду розгойдували на хвилях різних політичних переслідувань та обвинувачень. Лише зараз розумію, - такі випробування були потрібні хоча б для того, щоб стати більш досвідченим капітаном, щоб рядом залишились найнадійніші. Ті, кому довіряю я, кому довіряють городяни. На щастя, нас практично не торкнулася звична для України політична міграція. Ніхто не став перебіжчиком, але при цьому влилася «свіжа кров».

Ольга Бабенко: Питань багато, відповідаю тут, - ВІДЕО, фото-1

Тепер я, Ольга Бабенко, - кандидат у мери міста Кривого Рогу. Рідного, складного, проблемного у багатьох сферах міста.

Знаю, що Кривий Ріг має всі можливості, щоб забезпечити кожному його мешканцю комфортне життя. Щоб стати містом, де немає бідних, де поважають права людини, де є простір для самореалізації, заохочується творчість та підприємницька ініціатива, де власність захищена, а городяни мають змогу безпосередньо впливати на політику міської ради. Щиро вірю, що Кривий Ріг вартий шансу змінитися. Стати чистішим, комфортнішим, надійнішим для молодих та перспективних, добрішим до людей із обмеженими можливостями, простягнути руку підприємцям та йти у ритмі із віком технологій. Для цього потрібно провести реформи: забезпечити рівність усіх перед законом та зробити людину головною цінністю та пріоритетом міської політики.

Дякую всім, хто довіряє, хто йде поруч. Попереду багато роботи. Працювати я вмію та люблю. Багато в чому тому, що я – криворожанка.

Я вірю в нас! Я вірю в нашу перемогу! Я вірю в «Батьківщину»!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кривойРог #новости #0564ua #вибори #ольгаБабенко
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...