• Головна
  • Юрій Вілкул: «Пріоритети міського бюджету – соціальна підтримка криворіжців, медицина, житлово-комунальна сфера»
Пресс-релиз
13:00, 28 вересня 2020 р.

Юрій Вілкул: «Пріоритети міського бюджету – соціальна підтримка криворіжців, медицина, житлово-комунальна сфера»

Пресс-релиз

На вересневій сесії підтримані рішення про виділення додаткових коштів на підтримку медицини, житлово-комунальної сфери та соціальну допомогу.

Найбільша частина фінансових ресурсів міського бюджету спрямовується на вирішення важливих  питань у галузі «Охорона здоров'я». З 1 квітня медичні заклади перейшли на пряме фінансування з Національної служби охорони здоров'я. Але грошей, які виділяє державний бюджет, не вистачає, у тому числі, і на заходи боротьби з коронавірусною хворобою.

«Тому, значні кошти - майже 23 млн грн,  спрямовуємо на забезпечення криворіжців необхідними медичними послугами. З них понад 14 млн грн  виділяється  на заходи із запобігання поширення коронавірусу. Будуть придбані засоби індивідуального захисту для медичних працівників, ПЛР набори для досліджень, кисневі концентратори та інше медичне обладнання. Також, необхідно наводити порядок у лікарнях, які були передані нам з обласного підпорядкування наприкінці минулого року в стані, який м'яко кажучи, залишає бажати кращого», - сказав Юрій Вілкул.

Додаткові кошти спрямовані на ремонтні роботи лабораторії інфекційної лікарні і операційного блоку лікарні №2 під розміщення ангіографічної системи та покращення матеріально-технічної бази лікувальних закладів міст. Крім того, понад 2 млн грн з міського бюджету спрямовується на заробітну плату працівникам лікарень, там, де їх недофінансує держбюджет.

Також,  підтримані рішення щодо змін у сфері житлово-комунального господарства. Кошти підуть на продовження капітального ремонту водоводу, водопровідних мереж, напірних колекторів та для ремонту аварійних конструкцій житлового будинку (вул. Івана Сірка, 31).

Додаткові кошти виділені на освіту, заходи з благоустрою та матеріальну допомогу мешканцям міста.

Матеріал розміщено на замовлення КП "Інститут розвитку міста Кривого Рогу". 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кривой рог #новости кривого рога #сессия #криворожские депутаты #бюджет #охрана здоровья
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...