• Головна
  • Юрій Вілкул: «Для діагностики та лікування криворіжців у рамках програми «Стоп-інфаркт» запроваджуємо нову безкоштовну програму - «Стоп-інсульт»
Официально
17:00, 22 вересня 2020 р.

Юрій Вілкул: «Для діагностики та лікування криворіжців у рамках програми «Стоп-інфаркт» запроваджуємо нову безкоштовну програму - «Стоп-інсульт»

Официально

Міський голова Юрій Вілкул провів робочу нараду у другій міській лікарні де завершені ремонтні роботи з облаштування  другого ангіографічного відділення та проходить установка і монтаж сучасного ангіографу.

«Ми продовжуємо підтримувати та розвивати медицину у нашому місті. Рік тому область передала нам лікарні в жалюгідному стані, і зараз ми почали наводити там порядок.  Цьогоріч, тільки на ремонти медзакладів та придбання обладнання передбачили у міському бюджеті  близько 146 млн грн.  Протягом останніх років ми серйозно та послідовно займаємося вирішенням питання профілактики та лікування серцево-судинних захворювань. При підтримці Київського інституту серця та особисто його директора Бориса Тодурова майже чотири роки тому розробили та запровадили на базі дев”ятої лікарні муніципальну програму «Стоп-інфаркт». За три роки прооперовано, врятовано життя 435 криворіжцям»,- підкреслив Юрій Вілкул.

«Для діагностики та лікування у криворіжців інсультів та інфарктів головного мозку у рамках програми «Стоп-інфаркт» запроваджуємо нову програму - «Стоп-інсульт». На початку жовтня  «тисячеліжковій» лікарні до роботи стане ангіограф, спеціалізацією якого є інфаркти та інсульти головного мозку. Таким чином, у місті буде 4 ангіографа, які дозволять стовідсотково вирішити проблему з діагностикою та лікуванням не лише серцево-судинних захворювань», - підкреслив мер. 

У 2019 році лікарня централізовано отримала другий ангіограф. Тоді ж за завданням міського голови з міського бюджету були виділені кошти на реконструкцію приміщення та створення ангіографічного відділення.  

Олександр Бровко, завідуючий ангіографічним відділенням сказав: «З відкриттям відділення місто отримає найновіше обладнання, що дозволяє виконувати операції на серця та судинах. Переважно, апарат буде працювати  для пацієнтів  з гостим інсультом  та інфарктом Міокарду. Також, на ньому плануються операції  при критичній ішемії нижніх кінцівок, цукровому діабеті, регіонарній  хіміотерапії, тощо. На базі  нашої лікарні є  подібне обладнання, але це – більш нове, сучасне і відкриває нові можливості для розширення спектру операцій та дозволить збільшити кількість пацієнтів, які ми зможемо приймати цілодобово».

18 вересня мер Юрій Вілкул та член виконкому міськради Костянтин Павлов відкрили на базі 9-ї міськлікарні нове сучасне відділення з ангіографічною системою Allura Xper FD 10. Апарат багатофункціональний - на ньому можна робити до 15 різних операцій на серці та судинах. Загальна вартість робіт, обладнання, устаткування, витратних матеріалів, медикаментів складає понад 37, 2 млн грн, з них 24,2 млн грн – це кошти з міського бюджету. У відділенні цілодобово, 7 днів на тиждень, працюватиме 6 фахівців. Вони пройшли навчання у Київському інституті серця. Завдяки сучасному обладнанню, медики тепер будуть не лише боротися з наслідками та ускладненнями, а лікуватимуть причину хвороби.  

Матеріал розміщено на замовлення КП "Інститут розвитку міста Кривого Рогу".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кривой рог #новости кривого рога #стоп-інфаркт #лікарні
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...