• Головна
  • "Засланные казачки", "пятая точка Минздрава" и "угроза персональных санкций для власть имущих", - события 11-го дня протестов горняков в Кривом Роге, - ФОТО
21:26, 13 вересня 2020 р.

"Засланные казачки", "пятая точка Минздрава" и "угроза персональных санкций для власть имущих", - события 11-го дня протестов горняков в Кривом Роге, - ФОТО

Криворожских горняков - участников протеста пытаются убедить в бесполезности и вреде независимых профсоюзов. Также звучат предложения о заключении "индивидуальных контрактов".

Об этом редакции сайта 0564.ua сообщила криворожская правозащитница Валентина Крывда, побывавшая сегодня, 13 сентября, на собрании возле админздания КЖРК.

Фото со страницы Михаила Волынца в Facebook

Добавим, что в Facebook-сообществе КЖРК/КЗРК выложен фрагмент видео, на котором снята встреча нардепа от "Слуги народа" Юрия Корявченкова с находящимися под землей шахтерами. По словам народного избранника, ситуацию на предприятии используют определенные политические силы а "специально разжигают" ее "засланные казачки".

"Засланные казачки", "пятая точка Минздрава" и "угроза персональных санкций для власть имущих", - события 11-го дня протестов горняков в К..., фото-3

Также в соцсети появились призывы о выходе из профсоюза: 

"Засланные казачки", "пятая точка Минздрава" и "угроза персональных санкций для власть имущих", - события 11-го дня протестов горняков в К..., фото-4

Ситуацию прокомментировал и лидер Независимых профсоюзов горняков Михаил Волынец. Он заявил, что  "глава Минздрава повернута в другую от проблем Кривого Рога сторону".

"Я б сказав, чиновники МОЗу повернені п’ятою точкою.  Кволою у своїх реакціях залишається й Служба Держпраці, яка в результаті реформ отримала частину функцій і повноважень санепідслужби.", - написал Михаил Волынец на своей странице, напоминая о сложной эпидситуации и существующих в условиях протестов рисках для здоровья людей.

"Засланные казачки", "пятая точка Минздрава" и "угроза персональных санкций для власть имущих", - события 11-го дня протестов горняков в К..., фото-5

"Адміністрація КЗРК посилила тиск на гірників, які знаходяться в підземних умовах. Виставили додаткові блок-пости біля шахтних стовбурів, щоб обмежити комунікацію шахтарів.

Крім того, вчора в шахту спустилися нардепи Олена Криворучко, Юрій Корявченков з помічником, який раніше розповідав що являється підприємцем. Вони в порушення міжнародних норм і стандартів, чинних законів та здорового глузду, намагалися знову запустити шахтарів з їх вимогами та проблемами по великому колу", - отметил  Волынец в Facebook и пригрозил представителям власти персональными санкциями.

"За такі дії нашим можновладцям легко нарватися на персональні санкції. А державі - на санкції торговельно-економічні.

Незалежна профспілка гірників України, Профспілка металургів і гірників України є членськими організаціями глобальної профспілки IndustriALL. А Конфедерація Вільних профспілок України, до якої структурована НПГУ, входить до складу всіх світових профспілкових органів, до складу їх керівних органів.

Вчорашніми своїми діями, сьогоднішніми спробами – органами влади, народними депутатами посіяна недовіра протестувальників і трудових колективів як до влади, так і до керівних органів комбінату. Тепер треба розпочинати все з початку. Але діяти, як декілька днів тому пропонував прем’єр-міністр Денис Шмигаль, в колі трьох сторін, в рамках соціального діалогу", - подчеркнул профлидер.

"Засланные казачки", "пятая точка Минздрава" и "угроза персональных санкций для власть имущих", - события 11-го дня протестов горняков в К..., фото-6

Напомним, протесты криворожских горняков сегодня, 13 сентября, продолжаются. На  11 сутки протеста (на утро) под землей оставались  229 горняков.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кривойРог #новости #0564ua #шахтеры #кжрк #протест
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...