Комп'ютер - це не іграшка! Мала Комп'ютерна Академія ШАГ для дітей 7-14 років - старт занять - 14 вересня!
Щоб оцінити успішність школяра можна подивитися на його оцінки у щоденнику та табелі. Але що це дасть батькам, окрім цифр? Трієчники часто досягають великих успіхів, ніж відмінники, саме за рахунок вміння домовлятися і знаходити відповіді в обхід стандартних правил.

Як батькам зрозуміти, що їх дитина дійсно вивчає те, що стане в нагоді їй у дорослому житті?
Проектно-орієнтований підхід.
Проектно-орієнтований підхід - це ефективна методика роботи, при якій учні вирішують конкретну реальну задачу, і таким чином, отримують знання і вивчають новий матеріал. Цей досить інноваційний підхід, на жаль, ще не впроваджений у шкільну програму. В Україні не так вже й багато дитячих освітніх закладів, де ефективно використовують проектний підхід.
Одне з них - Мала Комп'ютерна Академія. Це сучасний навчальний заклад, де діти 7-14 років вивчають комп'ютерні науки майбутнього і набувають навичок, які стануть основою їх майбутніх професій. Діти в Академії не зубрять за підручником, не пишуть контрольні і не здають іспити. Вони розробляють комп'ютерні ігри, програмують роботів, створюють сайти і додатки для смартфонів. Батьки учнів Малої Комп'ютерної Академії ШАГ бачать не тільки оцінки, але і реальні проекти, створені дітьми за допомогою IT-технологій. Повірте, ці проекти вражають!

Робототехніка.
Одним з улюблених предметів учнів Малої Академії ШАГ є робототехніка. Діти із задоволенням створюють програми, які керують рухами і логікою роботів. За допомогою платформи Arduino маленькі помічники людей можуть орієнтуватися в просторі, знаходити і переміщати предмети, і навіть, танцювати.
Розробка комп'ютерних ігор.
В той час як звичайні школярі годинами просиджують за комп'ютерними іграми, учні Академії ШАГ вчаться ці ігри створювати. Свою першу гру Андрій Степанишин, учень Малої Академії ШАГ створив в 12 років. Вона являє собою економічну стратегію, де можна вирощувати продукти і отримувати за це віртуальні гроші. Подібні проекти створюють не вундеркінди, а звичайні учні у віці від 7 до 14 років. Вони не втомлюються і не працюють вночі. Батьки не витрачають додаткові кошти - все обладнання для реалізації проекту надає Комп'ютерна Академія ШАГ.

Програмування.
Студент Малої Академії Андрій Слива мріє стати програмістом. За два роки навчання він вивчив основні можливості Photoshop, навчився робити сайти на HTML і освоїв інструменти Open Office. В Академії ШАГ, крім цікавих предметів, він особливо цінує добрих викладачів і дружний колектив одногрупників.
IT для дівчат.
Олександра Бородюк - 16-річна випускниця Малої Академії ШАГ. Своїм прикладом вона, в черговий раз, спростовує міф про те, що IT - це суто чоловіча сфера діяльності. Після закінчення Малої Академії більшість дівчат продовжує отримувати Професійну Комп'ютерну Освіту за напрямком "Комп'ютерна графіка та дизайн", але Олександра відзначилася - її улюблені предмети: програмування та комп'ютерні комплектуючі.

Шкільні дисципліни даються набагато легше.
Микола Мурза закінчив Малу Академію і тепер планує освоїти професію "економічна кібернетика". За час навчання він навчився програмувати на мові C++, освоїв Frontend, навчився збирати і програмувати роботів, працювати з графікою і відео в графічних редакторах. Він зазначає, що після навчання в Малій Академії шкільні дисципліни даються набагато легше.
Всьому цьому і багато чому іншому дітей вчать професійні педагоги з досвідом роботи в IT. Мала Комп'ютерна Академія ШАГ - місце, в яке діти хочуть повертатися знову і знову.
Якщо Ви хочете забезпечити своїй дитині гідне майбутнє, записуйте її на навчання у Малу Комп'ютерну Академію! Старт занять вже 14 вересня!
Ми знаходимося: проспект Миру, 44А / вул. Ватутіна, 31.
Більше інформації по телефону +38 067 828 85 86 або за посиланням