• Головна
  • Комп'ютер - це не іграшка! Мала Комп'ютерна Академія ШАГ для дітей 7-14 років - старт занять - 14 вересня!
Новини компаній
17:00, 11 вересня 2020 р.

Комп'ютер - це не іграшка! Мала Комп'ютерна Академія ШАГ для дітей 7-14 років - старт занять - 14 вересня!

Новини компаній

Щоб оцінити успішність школяра можна подивитися на його оцінки у щоденнику та табелі. Але що це дасть батькам, окрім цифр? Трієчники часто досягають великих успіхів, ніж відмінники, саме за рахунок вміння домовлятися і знаходити відповіді в обхід стандартних правил.

Комп'ютер - це не іграшка! Мала Комп'ютерна Академія ШАГ для дітей 7-14 років - старт занять - 14 вересня!, фото-1

Як батькам зрозуміти, що їх дитина дійсно вивчає те, що стане в нагоді їй у дорослому житті?

Проектно-орієнтований підхід.

Проектно-орієнтований підхід - це ефективна методика роботи, при якій учні вирішують конкретну реальну задачу, і таким чином, отримують знання і вивчають новий матеріал. Цей досить інноваційний підхід, на жаль, ще не впроваджений у шкільну програму. В Україні не так вже й багато дитячих освітніх закладів, де ефективно використовують проектний підхід.

Одне з них - Мала Комп'ютерна Академія. Це сучасний навчальний заклад, де діти 7-14 років вивчають комп'ютерні науки майбутнього і набувають навичок, які стануть основою їх майбутніх професій. Діти в Академії не зубрять за підручником, не пишуть контрольні і не здають іспити. Вони розробляють комп'ютерні ігри, програмують роботів, створюють сайти і додатки для смартфонів. Батьки учнів Малої Комп'ютерної Академії ШАГ бачать не тільки оцінки, але і реальні проекти, створені дітьми за допомогою IT-технологій. Повірте, ці проекти вражають!

Комп'ютер - це не іграшка! Мала Комп'ютерна Академія ШАГ для дітей 7-14 років - старт занять - 14 вересня!, фото-2

Робототехніка.

Одним з улюблених предметів учнів Малої Академії ШАГ є робототехніка. Діти із задоволенням створюють програми, які керують рухами і логікою роботів. За допомогою платформи Arduino маленькі помічники людей можуть орієнтуватися в просторі, знаходити і переміщати предмети, і навіть, танцювати.

Розробка комп'ютерних ігор.

В той час як звичайні школярі годинами просиджують за комп'ютерними іграми, учні Академії ШАГ вчаться ці ігри створювати. Свою першу гру Андрій Степанишин, учень Малої Академії ШАГ створив в 12 років. Вона являє собою економічну стратегію, де можна вирощувати продукти і отримувати за це віртуальні гроші. Подібні проекти створюють не вундеркінди, а звичайні учні у віці від 7 до 14 років. Вони не втомлюються і не працюють вночі. Батьки не витрачають додаткові кошти - все обладнання для реалізації проекту надає Комп'ютерна Академія ШАГ.

Комп'ютер - це не іграшка! Мала Комп'ютерна Академія ШАГ для дітей 7-14 років - старт занять - 14 вересня!, фото-3

Програмування.

Студент Малої Академії Андрій Слива мріє стати програмістом. За два роки навчання він вивчив основні можливості Photoshop, навчився робити сайти на HTML і освоїв інструменти Open Office. В Академії ШАГ, крім цікавих предметів, він особливо цінує добрих викладачів і дружний колектив одногрупників.

IT для дівчат.

Олександра Бородюк - 16-річна випускниця Малої Академії ШАГ. Своїм прикладом вона, в черговий раз, спростовує міф про те, що IT - це суто чоловіча сфера діяльності. Після закінчення Малої Академії більшість дівчат продовжує отримувати Професійну Комп'ютерну Освіту за напрямком "Комп'ютерна графіка та дизайн", але Олександра відзначилася - її улюблені предмети: програмування та комп'ютерні комплектуючі.

Комп'ютер - це не іграшка! Мала Комп'ютерна Академія ШАГ для дітей 7-14 років - старт занять - 14 вересня!, фото-4

Шкільні дисципліни даються набагато легше.

Микола Мурза закінчив Малу Академію і тепер планує освоїти професію "економічна кібернетика". За час навчання він навчився програмувати на мові C++, освоїв Frontend, навчився збирати і програмувати роботів, працювати з графікою і відео в графічних редакторах. Він зазначає, що після навчання в Малій Академії шкільні дисципліни даються набагато легше.

Всьому цьому і багато чому іншому дітей вчать професійні педагоги з досвідом роботи в IT. Мала Комп'ютерна Академія ШАГ - місце, в яке діти хочуть повертатися знову і знову.

Якщо Ви хочете забезпечити своїй дитині гідне майбутнє, записуйте її на навчання у Малу Комп'ютерну Академію! Старт занять вже 14 вересня!

Ми знаходимося: проспект Миру, 44А / вул. Ватутіна, 31.
Більше інформації по телефону +38 067 828 85 86 або за посиланням

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кривойРог #новости #0564ua #ШАГ #IT образование
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...