• Головна
  • Підготовка міста до зими: Комунальники працюють по всьому місту, а на Військовому містечку №35 завершуються роботи з заміни теплових мереж. Термін служби сучасних трубопроводів – 50 років
15:00, 2 вересня 2020 р.

Підготовка міста до зими: Комунальники працюють по всьому місту, а на Військовому містечку №35 завершуються роботи з заміни теплових мереж. Термін служби сучасних трубопроводів – 50 років

У Кривому Розі завершується підготовка житлового фонду, об’єктів соціальної сфери, теплопостачання, електротранспорту, дорожньо-мостового господарства  до роботи в новому опалювальному сезоні.  Важливою складовою комплексної роботи є заміна та реконструкція теплових мереж. Наразі, на комунальній "Криворіжтепломережі" завершується  проєкт із  заміни теплових мереж на військовому містечку №35 у Центрально-Міському районі.

Робочу нараду щодо виконання робіт провів міський голова Юрій Вілкул. Мер зазначив: «Від Міністерства оборони майже  30 років тому  місто  прийняло котельню і за цей час на об’єкті виконаний достатньо великий комплекс робіт.   Ми поміняли 6 котлів, встановили нові горілки і от тепер  прийшов час  для заміни мереж. Переконаний, що до початку опалювального сезону підключимо все містечко і мешканці відчують покращення. Вдвічі зменшаться тепловтрати і  за один  опалювальний сезон матимемо економію більше 700 тис грн у використанні  лише однієї цієї котельні».

На Військовому містечку №35 проводиться заміна теплових мереж на попередньоізольовану трубу  довжиною 4,3 км. Роботи виконані на 70%. Виконано вже 3,2 км. «Повністю замінюємо  теплові мережі від котельної до будинків жителів.  Як результат, наступні  50 років  на цьому мікрорайоні не потрібно  буде проводити роботи   з ремонту та заміни трубопроводів теплотраси», - підкреслив головний інженер  КП «Криворіжтепломережа» Олександр Єрін.

Варто відзначити, що  комунальною  «Криворіжтепломережею» вже на 100 % виконано роботи з підготовки центральних теплопунктів та насосних станцій, 100% від запланованого виконано заміну теплових мереж, ремонт котлів, закінчуються роботи з  випробування теплових мереж, їх ізоляції та підготовці котелень.  Серед найбільших проєктів-2020, передбачених інвестпрограмою підприємства: заміна насосних агрегатів та впровадження автоматизованої  системи теплопостачання за допомогою частотних перетворювачів на котельнях Мартіна Шимановського,5,  «Друга міська лікарня», 20-го кварталу та Обнорського,78, реконструкція мереж теплопостачання котельні «Гігант» з заміною на попередньоізольовані трубопроводи та придбання 2 одиниць спецтехніки для аварійно-ремонтних робіт.

Зараз виконуються   роботи із  заміни теплових мереж на попередньоізольовані на мкр-ні «Карачуни» по вул. Алмазній та по всьому  Військовому містечку №35.

За рахунок коштів міського  бюджету у сумі 15 млн грн, виконано монтаж 444 вузлів обліку.

Стосовно акціонерного товариства «Криворізька теплоцентраль», що не підпорядковується місту, то на кінець серпня  тільки на 69% від запланованого була виконана заміна теплових мереж, на 72% відновлено їх теплоізоляцію, на 64% виконано їх випробування, на 50% підготовлено котельні та ще зовсім не розпочато роботи з підготовки теплорозподільчих пунктів (за планом це 71 ТРП). Інвестиційна програма  підприємством «Криворізька теплоцентраль»  взагалі не розроблялась.

Матеріал розміщено на замовлення КП "Інститут розвитку міста Кривого Рогу".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кривой рог #новости кривого рога #отопительный сезон #криворожтеплосеть #подготовка к отопительному сезону
12,0
Високі оцінки користувачів за Достоверность
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...