• Головна
  • «Велика вода» у Кривому Розі: найбільший у місті басейн палацу водних видів спорту ДЮСШ No1 готується до прийому плавців
Официально
15:00, 1 вересня 2020 р.

«Велика вода» у Кривому Розі: найбільший у місті басейн палацу водних видів спорту ДЮСШ No1 готується до прийому плавців

Официально

1 вересня почалося заповнення водою чаші 50-метрового басейну. Важливий для містян спортивний об’єкт у новому навчальному році гостинно відчинить двері для криворіжців.

«Фактично, ми побудували новий басейн з сучасною чашею, спортивними залами, оновленими комунікаціями, обладнанням, системою очистки води. Зробили абсолютно нову систему підігріву води, яка дасть можливість басейну працювати круглий рік й не залежати від опалювального сезону. Басейн буде відкритий як для професійних плавців так і тих, хто просто любить плавати, для оздоровчих груп. У Кривому Розі 9 муніципальних басейнів і всі приводимо до ладу. Вже відремонтовані басейни ДЮСШ No10, 7, 6, 2», - підкреслив Юрій Вілкул.

Перетворень зазнала не лише будівля палацу водних видів спорту, а й прилегла територія. 

Довідково:

У Кривому Розі працює програма міського голови Юрія Вілкула з розвитку спорту та фізичної культури. У місті збережені та ремонтуються всі ДЮСШ, зведено 175 нових спортивних майданчиків, відновлено 26 спортивних об’єктів. Третій рік поспіль кращі спортсмени та їхні тренери отримують іменні стипендії. На сьогодні їх 297.

Матеріал розміщено на замовлення КП "Інститут розвитку міста Кривого Рогу".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кривой рог #новости кривого рога #ремонт #бассейн #дюсш 10
12,0
Високі оцінки користувачів за Полезность
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...