Нова політсила вже діє: у Кривому Розі відкрито офіс та громадську приймальню партії "Пропозиція"

Вже в серпні  2020 року відбулась презентація команди Криворізького осередку політичної партії «Пропозиція» та відкриття партійного офісу у Кривому Розі.

Партія «Пропозиція» - це нова політична сила, яка захищає права місцевого самоврядування, інтереси та добробут кожного громадянина. Криворізький осередок «Пропозиції» представляє інтереси мешканців Криворізького району, до якого входить місто Кривий Ріг, Софіївщина, Широківщина, Апостолівщина та Криворіжжя.

Нова політсила вже діє: у Кривому Розі відкрито офіс та громадську приймальню партії "Пропозиція", фото-1

Ми повинні розуміти та знати проблеми та потреби, як жителя самого віддаленого селища у Вакулівський громаді, так і містянина з крупного мегаполіса, яким є Кривий Ріг, як фермера з Широкого, так і енергетика із міста Зеленодольск, - підкреслює керівник Криворізького осередку ПП «Пропозиція» Сергій Прохода – саме тому у нашій команді є представники усіх територій Криворізького району.

І справді на презентації присутні найбільш дієві представники Криворіжжя та регіонів, що об’єднались – депутати обласної, районних, районних в місті Кривий Ріг рад; працівники ЖКГ; голови ОСББ, підприємці та громадські лідери.

Головним партійним офісом партії «Пропозиція» у регіоні буде приймальня за адресою: м. Кривий Ріг, пр. Гагаріна, буд. 47, що буде працювати – понеділок-п’ятниця 3 10-00 до 17-00.

Нова політсила вже діє: у Кривому Розі відкрито офіс та громадську приймальню партії "Пропозиція", фото-2

До усіх небайдужих, активних та амбіційних громадян маємо пропозицію – каже Сергій Прохода – давайте разом будувати спроможні та заможні громади, щоб нам не тільки з Києву диктували умови гри, а ми рядові громадяни нашої держави впливали на рішення усіх рівнів. Від цього залежить життя та добробут нас, наших родин та усієї України.

Нова політсила вже діє: у Кривому Розі відкрито офіс та громадську приймальню партії "Пропозиція", фото-3
кривойРог новости 0564ua пропозиция пропозиція сергій прохода
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
12 очень хорошо
(4 оценки)
Высокие оценки пользователей за Полнота информации
2 человека рекомендуют
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии