• Главная
  • «Криворізька фундація майбутнього» ініціює профорієнтаційний проект для старшокласників
Новости компаний
13:00, 19 августа 2020 г.

«Криворізька фундація майбутнього» ініціює профорієнтаційний проект для старшокласників

Новости компаний

Громадська організація «Криворізька фундація майбутнього» презентує новий профорієнтаційний проєкт для школярів.  

Програма об’єднає  старшокласників, батьків, шкільних педагогів, викладачів профільних вишів та роботодавців. До ініціативи долучився й департамент освіти і науки міськвиконкому.  Зібравши ідеї та досвід усіх сторін, проєкт допоможе дітям визначитися з майбутнім фахом та зробить вибір професії більш усвідомленим та виваженим.

Для того, щоб об’єктивно оцінити ситуацію, фундація пропонує батькам та учням пройти опитування, аби побачити на яких аспектах профорієнтації слід зосередити увагу.

Анкета для батьків

Анкета для школярів

«Подекуди старшокласники обирають професію, керуючись модними тенденціями. Чи за принципом: туди вступають друзі. Але такий вибір не завжди корелює зі здібностями дитини. Наша задача – допомогти школярам, батькам. Показати їм можливості становлення у різних професіях. Тому ми об’єднуємо усі сторони, аби одразу вибудовувати правильну комунікацію», -  розповіла директорка ГО «Криворізька фундація майбутнього» Олена Лещенко.

Партнером проєкту став також Центр кар’єри Менінвест. Організація, не просто допомагає знайти роботу, а й знайомить зі специфікою тієї чи іншої посади, починаючи зі шкільної парти.

«Важливо знайомити школярів з різними професіями якомога раніше. Пояснювати їм не лише плюси кожного фаху, а й якості, якими слід володіти, аби досягти успіху в обраній сфері. Адже подекуди до нас приходять дорослі кандидати, з якими доводиться наново обирати підходящу посаду. Тож профорієнтаційна робота у школі полегшить вибір дорослого шляху», - відзначила регіональний менеджер Центру кар’єри Метінвест Лілія Грипачевська.  

«Криворізька фундація майбутнього» ініціює профорієнтаційний проект для старшокласників , фото-1


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#кривойРог #новости #0564ua #метинвест #фундаціяМайбутнього #профорієнтація
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...