Для зручності містян: стартував третій етап проєкту "Картка криворіжця"

Муніципальний проєкт «Картка криворіжця» за дорученням міського голови Юрія Вілкула діє вже другий рік. Першими користувачами стали школярі та мешканці пільгових категорій. Вони отримали картки безкоштовно коштом міського бюджету.

Центр електронних платежів (ЦЕП) розпочав видачу багатофункціональних електронних карток для криворіжців, які не мають пільг, але бажають користуватися таким сервісом.

За цей період універсальну картку отримали та відчули її переваги вже понад 54 тисячі учнів криворізьких шкіл. Вони за допомогою картки безкоштовно їздять у комунальному транспорті. Вже здійснено понад 40 тисяч таких поїздок. А з нового навчального року за допомогою картки діти будуть фіксувати своє відвідування школи та зможуть придбати харчування у їдальнях навчальних закладів. Зараз йде доопрацювання таких додаткових сервісів.

Також, триває безкоштовна видача багатофункціональних електронних карток пільговим категоріям мешканців міста. Перші 10 тисяч пільговиків, які подали заявки на отримання карток, вже користуються ними. У процесі оформлення ще 67 тис пільгових карток.

На першому етапі власники карт будуть здійснювати оплату проїзду у муніципальному транспорті, а надалі функціонал картки буде доповнюватися.

«Всі криворіжці, які подали онлайн заявку або анкету до Центру Віза, мають можливість протягом 25 робочих днів отримати після перевірки персональних даних, «Картку криворіжця». Для зручності криворіжців, у місті вже запрацювали 10 пунктів продажу та можливе поповнення транспортних карток. Чисельність таких місць надалі буде збільшена. Також, поповнювати картку її власник може через особистий кабінет на сайті Центр електронних платежів після реєстрації. Всі грошові поповнення відбуваються без комісії», - зазначив директор КП «Центр електронних платежів» Євген Кривенко.

Матеріал розміщено на замовлення КП "Інститут розвитку міста Кривого Рогу".

Для зручності містян: стартував третій етап проєкту "Картка криворіжця", фото-1 Для зручності містян: стартував третій етап проєкту "Картка криворіжця", фото-2 Для зручності містян: стартував третій етап проєкту "Картка криворіжця", фото-3

Вже в системі зареєструвалися близько 100 мешканців міста, які бажають отримати для використання «Картку криворіжця». Перші отримувачі переконані, що муніципальний проєкт «Картка криворіжця» заощадить їх час, надасть можливість підвищити якість та ефективність в отриманні послуг, та й перевагу безготівкового розрахунку теж схвалюють.

«Я часто користуюсь комунальним транспортом, тому зраділа такому проєкту і швиденько зареєструвалась на сайті підприємства ЦЕП, аби отримати картку. Не пройшло і 20 діб, як вона вже в мене. Тепер буду чекати на інші сервісні додатки до неї», - сказала Ольга Крамаренко, власниця картки.

За дорученням міського голови Юрія Вілкула, підприємство ЦЕП працює над збільшенням сервісів і додатків «Картки криворіжця». Крім транспортного додатка, планується ввести медичний та торговельний.

Матеріал розміщено на замовлення КП "Інститут розвитку міста Кривого Рогу".

ривойРог новости 0564ua картка криворожанина картка криворіжця
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии