Юрій Вілкул: Любов до рідного міста починається з дитинства - саме для діток ми будуємо нові садочки, відкриваємо додаткові групи, проводимо ремонти

У Кривому Розі десть років діє програма Перспективного розвитку освіти міста. За цей час у місті відкрито 3 нових дитсадки, понад 160 додаткових груп у дитячих садках, створено 6 навчально-виховних комплексів (НВК) з дошкільною освітою.

Міський голова Юрій Вілкул провів робочі наради у закладах дошкільної освіти Саксаганського та Довгинцівського районів.

«Ми робимо все, щоб у Кривому Розі дошкільна освіта стала ще якісніша, а дитячі садки – красивішими та комфортнішими. Ремонтуємо покрівлі, системи опалення, міняємо вікна та двері на енергозберігаючі, ремонтуємо павільйони та музичні зали. З кожним роком все більше коштів ми направляємо на підтримку дошкільної освіти. Тільки у 2020 році з міського бюджету виділено понад 900 млн грн. Завдяки такому системному підходу у нас є чітке розуміння, які садки і групи ми будемо відкривати, над чим ще потрібно працювати»,- зазначив міський голова Юрій Вілкул.

Мер проінспектував садочки No88 та 190, в яких відремонтували їдальні, музичні зали, встановили індивідуальні теплові пункти обігріву, замінили електроплити на сучасні та оновили кухонний посуд. Завдяки підтримці міста, у дітей з’явилися можливості розважатися та всебічно розвиватися в ігрових лабіринтах та стрибати на батутах.

«За виділені з міського бюджету кошти, за останні три роки, ми замінили фактично всі вікна і двері на металопластикові, встановили вхідні двері – «антипаніка». Постійно оновлюємо столовий посуд та меблі. В нашому садку створена розважальна кімната, до якої за кошти міста придбали батут та лабіринт. Діти з величезним задоволенням відвідують кружок «Шустрик», який працює в цій кімнаті», - розповіла керівник дошкільного закладу No190 Алла Нагній.

Дитячі садки No 88 та 190 - активні учасники та переможці конкурсу «Громадський бюджет». Завдяки цьому конкурсу та підтримці міста в дитячому садку (центр розвитку дитини) No 88 модернізували систему вентиляції та встановили ІТП  (індивідуальний тепловий пункт), а у дитсадку No190 з'явився сучасний харчоблок. На даний момент у цих дитячих садках проводяться поточні ремонти: у 88-му - ремонтують харчоблок, буде встановлена система підігріву води від сонячної енергії, а в 190-му проводиться ремонт класу хореографії.

Також, у всіх закладах освіти міста запроваджується система безпеки харчових продуктів – НАССР (англ. Hazard Analysis and Critical Control Point). Це всесвітньо визнаний підхід, який визначає в продуктах біологічні, хімічні та фізичні небезпеки. Ця система дозволяє передбачити та оцінити ризики, описати алгоритм дій працівників харчоблоків для запобігання зараження харчових продуктів та уникнення харчового отруєння.

Довідково:

У Кривому Розі на сьогоднішній день працює 150 дошкільних установи, 11 навчально-виховних комплексів з дошкільними відділеннями і один навчально-реабілітаційний центр. Всі установи знаходяться в комунальній власності міста, в них виховуються понад 25 тисяч дітей.

Матеріал розміщено на замовлення КП "Інститут розвитку міста Кривого Рогу".

Юрій Вілкул: Любов до рідного міста починається з дитинства - саме для діток ми будуємо нові садочки, відкриваємо додаткові групи, проводим..., фото-1 Юрій Вілкул: Любов до рідного міста починається з дитинства - саме для діток ми будуємо нові садочки, відкриваємо додаткові групи, проводим..., фото-2 Юрій Вілкул: Любов до рідного міста починається з дитинства - саме для діток ми будуємо нові садочки, відкриваємо додаткові групи, проводим..., фото-3 Юрій Вілкул: Любов до рідного міста починається з дитинства - саме для діток ми будуємо нові садочки, відкриваємо додаткові групи, проводим..., фото-4 Юрій Вілкул: Любов до рідного міста починається з дитинства - саме для діток ми будуємо нові садочки, відкриваємо додаткові групи, проводим..., фото-5 Юрій Вілкул: Любов до рідного міста починається з дитинства - саме для діток ми будуємо нові садочки, відкриваємо додаткові групи, проводим..., фото-6 Юрій Вілкул: Любов до рідного міста починається з дитинства - саме для діток ми будуємо нові садочки, відкриваємо додаткові групи, проводим..., фото-7
кривой рог новости кривого рога освіта бюджет дитячі садочки школи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии