Юрій Вілкул: Криворіжці пільгових категорій, як і школярі, будуть забезпечені «Карткою криворіжця» безкоштовно

У Кривому Розі розпочато видачу багатофункціональних електронних «Карток криворіжця» пільговим категоріям мешканців. Міський голова Юрій Вілкул особисто вручив картки першим заявникам.

У Кривому Розі з 2019 року діє муніципальний проєкт «Картка криворіжця». Для його реалізації з міського бюджету було направлено 23,8 млн грн, з них 18 млн грн для забезпечення громадян пільгових категорій.

«У місті була проведена масштабна робота. Після придбання програмного забезпечення, ми разом з районними органами соцзахисту внесли до реєстру 67 тис пільговиків, які подали заяви на виготовлення картки. У цьому році вже запрограмовані більше 15 тисяч таких карток й сьогодні стартувала їх видача. Хочу зазначити, що криворіжці пільгових категорій, як і школярі, будуть забезпечені соціальною карткою безкоштовно», - зазначив міський голова.

Використання картки криворіжця дасть можливість підвищити якість та ефективність надання послуг населенню міста, у тому числі соціальних. На першому етапі введення багатофункціональної електронної картки, вона запрацювала як електронний квиток в муніципальному транспорті для безготівкової оплати за пільговий проїзд.

«За дорученням міського голови Юрія Вілкула, ми працюємо над збільшенням сервісів і додатків «Картки криворіжця». Крім транспортного додатку планується ввести медичний та торгівельний. Переваги використання універсальної картки вже відчули більше 54 тисячі учнів криворізьких шкіл. Вони за допомогою універсальної картки безкоштовно їздять у комунальному транспорті. Крім того, з нового навчального року, діти за допомогою картки будуть фіксувати своє відвідування школи та зможуть придбати харчування у шкільних їдальнях», - сказала Інеса Благун, директор департаменту соціальної політики.

Перші отримувачі картки стверджують, що багатофункціональна електронна «Картка криворіжця» – це сервіс європейського рівня.

«Ми вдячні міській владі за увагу. Наші внуки вже використовують карточку, тепер і ми зможемо просто прикласти до спеціального обладнання у транспорті під час поїздки. Це дасть можливість не акцентувати щоразу увагу на тому, що ми маємо право на безкоштовний проїзд. А ще, ця картка – не просто шматок пластику, а це обличчя мого рідного міста - Кривого Рогу», - сказала власниця картки, пенсіонерка Марія Хомич.

Матеріал розміщено на замовлення КП "Інститут розвитку міста Кривого Рогу".

Юрій Вілкул: Криворіжці пільгових категорій, як і школярі, будуть забезпечені «Карткою криворіжця» безкоштовно, фото-1 Юрій Вілкул: Криворіжці пільгових категорій, як і школярі, будуть забезпечені «Карткою криворіжця» безкоштовно, фото-2 Юрій Вілкул: Криворіжці пільгових категорій, як і школярі, будуть забезпечені «Карткою криворіжця» безкоштовно, фото-3 Юрій Вілкул: Криворіжці пільгових категорій, як і школярі, будуть забезпечені «Карткою криворіжця» безкоштовно, фото-4 Юрій Вілкул: Криворіжці пільгових категорій, як і школярі, будуть забезпечені «Карткою криворіжця» безкоштовно, фото-5
кривой рог новости кривого рога картка криворіжця бюджет міста пільгові категорії
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии