• Главная
  • Юрій Вілкул: Продовжуємо розвивати в місті програми, направлені на енергозбереження, цьогоріч лише на "Теплі кредити" для криворіжців спрямовуємо 2 млн грн
Официально
13:00, 4 августа 2020 г.

Юрій Вілкул: Продовжуємо розвивати в місті програми, направлені на енергозбереження, цьогоріч лише на "Теплі кредити" для криворіжців спрямовуємо 2 млн грн

Официально

У Кривому Розі під керівництвом міського голови Юрія Вілкула майже чотири з половиною роки успішно реалізується програма часткової компенсації ОСББ та ЖБК кредитів на впровадження енергоощадних технологій, згідно з якою з міського бюджету мешканцям будинків відшкодовується 20% суми кредиту.

З початку 2020 року з міського бюджету вже надано такий вид підтримки для мешканців 14 ОСББ на загальну суму 565 тис грн при цьому загальна сума кредитних коштів, залучених цими ОСББ на впровадження енергоефективних заходів, складає 3 млн грн. Кривий Ріг за виділеною сумою фінансування у 2020 році став першим у порівнянні з такими великими містами як Чернівці (1 600 тис грн), Суми (1 500 тис грн), Івано-Франківськ (500 тис грн), Кропивницький (500 тис грн), Полтава (300 тис грн).

Слід зазначити, що у таких обласних містах, як Дніпро, Вінниця, Тернопіль та Хмельницький, програма у 2020 році взагалі не фінансується. А Кривий Ріг увійшов у ТОП-10 серед не обласних міст за обсягами фінансування Програми у 2019 році.

«У 2020 році у Кривому Розі продовжується робота по підтримці ОСББ та ЖБК на впровадження енергоефективних заходів. Так, у міському бюджеті на це передбачено 2 млн грн. Ми не припиняємо системну роботу в місті направлену на впровадження енергоощадних технологій. Усі програми, що існують в місті й державі ми підтримуємо та розвиваємо. В цьому році ми консультуємося з ОСББ та управителями, й маємо намір розширювати цю програму та покращувати її вже з врахуванням досвіду роботи 2016-2020 років. Це дуже важливо для розвитку житлового фонду в Кривому Розі, тому допомагаємо городянам заощаджувати, та покращувати житлові умови», - зазначив міський голова Юрій Вілкул.

Середній розмір відшкодування з міського бюджету для мешканців одного об’єднання СББ/ЖБК у 2020 році складає 40 тис грн. Це на 12% більше ніж у 2019 році. А середній розмір залучених кредитних коштів складає - 214 тис. грн.

Відзначимо, що деякі ОСББ та ЖБК залучають такі кредити для своїх будинків вже не вперше. Так об'єднання співвласників багатоквартирних будинків Спаська 16, 17, 18, (Саксаганський район), оформили "теплий кредит" на впровадження енергоефективних заходів у рамках Державної цільової економічної програми енергоефективності та отримали відшкодування з міського бюджету 20% вартості обладнання та матеріалів у 2020 році в будинках було реалізовано заходи з ремонту системи опалення та замінено старі дерев'яні вікна у під'їздах на сучасні енергоефективні. Загальна сума проєктів 852 000 грн, з яких 117 000 – сума відшкодування з міського бюджету.

За період дії Програми вже було взято 152 кредити на загальну суму – 25 млн грн, а розмір відшкодування з міського бюджету склав 4,5 млн грн.

Матеріал розміщено на замовлення КП "Інститут розвитку міста Кривого Рогу".

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#кривой рог #новости кривого рога #осбб #теплі кредити #бюджет
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...