• Головна
  • Працювати з радістю: у Кривому Розі підбили підсумки проекту «Професійне щастя»
Новини компаній
17:00, 13 березня 2020 р.

Працювати з радістю: у Кривому Розі підбили підсумки проекту «Професійне щастя»

Новини компаній

Завершився один з етапів програми навчання для криворізьких педагогів та психологів «Лідери освітніх інновацій», яка проводиться у Кривому Розі за ініціативою громадської організації «Криворізька фундація майбутнього».

Мета програми – допомогти вчителям розвиватись, підтримувати їх, давати нові інструменти для роботи.  Одна зі складових – серія тренінгів з профілактики синдрому вигорання «Професійне щастя». Навчання за цим напрямом пройшли 18 шкільних психологів. Вони стали агентами змін у своїх освітніх закладах, адже провели подібні тренінги у шкільних колективах. Нові знання та корисні навички отримали понад 1 300 вчителів.  У підсумку навчання та практичної роботи учасники отримали сертифікати, які підтверджують кваліфікацію.

За умовами проекту кожен психолог мав провести по два тренінги. Утім, чимало з учасників настільки надихнулись новими техніками, що провели більше занять. Рекордсменкою стала Ірина Чорнобай, у її доробку шість тренінгів.

«Багатьом вчителям було складно усвідомити, що їх також стосується професійне вигорання. Адже кожен педагог у вузі вивчав психологію і має уявлення про цю проблему. Але ось таке заперечення  - перший дзвіночок, що підступає емоційне виснаження. Я рада, що мала змогу поділитись корисними знаннями зі своїми колегами, допомогла їм поліпшити психологічний стан», – поділилась враженнями Ірина Чорнобай.

 «Відомо, що професія вчителя серед  найбільш схильних до емоційного вигорання. Програма «Лідери освітніх інновацій»  об’єднує низку корисних івентів для педагогів і тренінги з профілактики професійного виснаження – лише одна з її складових. Разом з партнерами «Криворізька фундація» підтримує форуми для вчителів. Адже система освіти змінюється і потрібно допомогти педагогам лишатись у вирі подій, давати інструменти для плідної роботи у період реформування», - відзначила директор ГО «Криворізька фундація майбутнього» Олена Лещенко.

Раныше за фінансової підтримки криворізьких підприємств Метінвесту, у  рамках проекту  були проведені конференції  EdCamp, EdFest, форум «Я буду вчителем!» та масштабний профорієнтаційний захід для дітей та їхніх батьків  #KrivbassСitySkills.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кривойРог #новости #0564ua #метинвест #професійнеЩастя
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...